Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Timberland boots  - Helt oanvända ligger i original kartornen fortfarande. Inte min stil 🫶🏼
Bruna boots från Timberland - Säljer ett par klassiska bruna Timberland boots med snörning och robust sula. Perfekta för höst och vinter med sin slitstarka design och bekväma passform.
Timberland boots - Säljer ett par timberland boots Använda men i bra skick Storlek 37 Nypris 1159 men säljer dem för 600kr
Timberland boots - Säljer mina Svarta Timerland boots❤️Använda 1 gång på vintern! Perfekta inför vintern!! I nyskick, inga skador. Skriv till mig ifall du har några funderingar eller vill ha fler bilder!
Timberland boots - Timberland boots. Ny skick förutom en skada längst fram på ena skon. Ny pris 2 000kr pris kan diskuteras.
Bruna boots från Timberland - Säljer ett par klassiska bruna Timberland boots i skinn. De har snörning och en robust design som passar perfekt för höst och vinter. Skorna är i mycket bra skick och har en bekväm passform med vadderad krage för extra komfort.
Timberland boots med ullfoder - Ny pris: 2426kr. Klassiska Timberland boots i ljusbrunt skinn med grov sula och snörning. Det är mycket sparsamt andvända och Skorna har mörkbrunt parti vid hälen och är fodrade med mjuk ull för extra värme. Perfekta för kalla dagar och har en robust, ikonisk look.
Timberland boots med fårskinnsfoder - Klassiska Timberland boots i beige nubuck med grov sula och snörning i gult och brunt. Insidan är fodrad med mjukt, vitt fårskinn som håller dig varm. Ikonisk Timberland-logga på sidan och robusta metalldetaljer vid snörningen. Perfekta för kalla dagar.
Timberland boots
Timberland boots - 89

Timberland boots

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Timberland

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa fina Timberland boots! Perfekta och varma till vintern, har inte används ofta. Säljer pga använder inte längre. Djur- och rökfritt hem

Natalie Gröning
Natalie Gröning
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Låga klackskor - Använda en gång men de är tyvärr för stora för mig. 4,5 cm hög klack
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med camouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och syntet, med coola detaljer och ikonisk design. Kommer med originalkartong och röd dustbag.
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!
Isabel marant skor  - Köpte dom på Vinted och dom passar tyvärr inte mig och fick inte lämna dom från säljaren
Valentino rockrunner skor - Valentino rockrunner skor | originalstorlek: 43 passar ibland  44, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: först till kvarn när det kommer till tillbehör. Finns ett begränsat antal. Box eller dustbag kan väljas som i sin tur kan kombineras med äkthetskort förutsatt att det finns i lager.
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Svarta lanvins  -  Detta är ett par svarta lanvins I storlek 42) jag lottar ut dessa inför jul och vinnaren kommer dras 25 december) allt du behöver göra är att gilla inlägget och följa detta konto. Flera giveaways kommer göras i framtiden så för att du inte ska missa så kan du följa.