Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Louboutin Grå - Storlek: EU 42 / UK 8 Skick: nyskick 9,5/10 endast använda 2 gånger Ingår: extra nitar och extra skosnören. Skicka ett dm vid funderingar eller intresse! Kan gå ner vid snabbaffär! (skambud svaras ej)
Christian Louboutin Grå - Nypris 10000kr!
Christian Louboutin Grå - Nypris 10000kr! Alla spikar är kvar!
Christian Louboutin (grå)  - Hej! Säljer dessa riktigt snygga Christian Louboutin skor i en ljusgrå färg! Dessa är 100% äkta vilket jag står för! Skorna är i ett mycket fint skick och är endast smått slitna vid hälen inuti och på undersulan! Detta påverkar inte användningen! Dessa är enligt mig en av dom perfekta skorna till sommaren nu! 🙌 Säljer till ett väldigt rimligt och bra pris med tanke på skicket och nypriset som är 10000kr! Skriv vid minsta intresse av köp 🌟Mvh DC 🔹
Christian Louboutin grå mockasneakers - Snygga sneakers från Christian Louboutin i grå mocka med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har snörning och rund tå, och insidan är fodrad i beige läder. Kommer med originalkartong och dustbag.
Grå Christian Louboutin  - Säljer ett par gråa sneakers i mocka från Christian Louboutin med gråa nitar på tån och klassisk röd sula. Skorna har gråa snören och en rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy vibe. Box finns
Christian Louboutin Grå - Nypris 10000kr! Fint skick
Grå Christian Louboutins - Säljer dessa feta loubsen i storlek 43 men passar även 44. De är lite för stora för mig. Var i nyskick första bilderna, nu fortfarande det i princip bara lite smutsiga (se sista bilden). Väldigt sparsamt använda. Dustbag, kartong osv ingår. Skriv vid mer frågor.
StayGrisch AB

Christian Louboutin Grå

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Gråa
Skick: Nytt skick

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sälja mina skor. Använder exakt 1 gång. Storlek är 42. Pris kan diskuteras ❤️

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Maison margiela gats ljusgröna - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Rockrunners! - Snygga Valentino Rockrunner sneakers med camouflagemönster i grönt, beige och svart, samt röda och vita detaljer vid hälen. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Storleken är 43 och boxen ingår! Skorna är i använt men bra skick! Nypris är runt 6000kr. Vid fler frågor är det bara att höra av er!