Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Louboutin Louis Strass sneakers - Säljer ett par mörkblåa Louis Strass sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, svarta snören och lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer och ikonisk design.
Christian Louboutin Louis Strass sneakers - Säljer ett par gråa Christian Louboutin i mocka med gråa spikar på tån och klassisk röd sula. Skorna har snörning och en lyxig känsla med unika detaljer. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
 sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Insidan är i lyxigt ljust skinn och designen är stilren och exklusiv. Perfekta för dig som vill sticka ut med en ikonisk detalj.
Mörkblå Christian Louboutin sneakers - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med coola nitar på tån och klassisk röd sula. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i mocka med vit platt sula. Perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiv design och edgy detaljer.
Christian Louboutin sneakers - Säljer mina louboutins eftersom jag inte använder dem längre, de har några ”creases” och en smutsig sula men det går att fixa hemma själv. De är helt äkta och allt box. Skriv om du har frågor!
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula och diskret broderad logga på hälen. Skorna har rund tå, snörning och en stilren design som passar perfekt till jeans eller dressade byxor. För flera bilder eller frågor så är de bara att slå ett pling sick 9,5/10 priset kan diskutera vid snabb affär.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med ikonisk röd sula och broderad logga på hälen. Skorna har snörning och en stilren design som sticker ut med den klassiska röda undersidan. Insidan är fodrad i ljust skinn för extra komfort.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Exklusiva mörkblå sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och broderad logga på hälen. Skorna har rund tå, snörning och stilren design som sticker ut med den ikoniska röda undersidan.
Sweden resell plug

Christian Louboutin Louis Strass sneakers

Storlek: 43
Kategori: Skor

1250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par mörkblå Christian Louboutin Louis Strass sneakers i mocka med coola nitar framtill och den ikoniska röda sulan. Skorna har snörning och en lyxig känsla med läderdetaljer på insidan. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv streetstyle.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Valentino flycrew  - Riktigt snygga valentino flycrew i färgen vinröd. Mycket bra skick och dem är i storlek 43. Skriv för funderingar och pris går att diskutera!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Mörkblå sneakers från Saint Laurent - Snygga mörkblå sneakers från Saint Laurent i slät skinn med svarta snören och svart sula. Klassisk låg modell med rund tå och diskret logga i guld på plösen. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva skor med minimalistisk vibe.