Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike SB Dunk Low Pro red plum - Snygga Nike SB Dunk Low Pro i en cool färgkombination av svart, lila och lime. Skorna har en kontrasterande sula med stänkdetaljer och klassisk snörning. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. En fin sko från restocks i perfekt skick. Skon är lite använd och är i storlek 38,5. Låda och extra skosnören finns. Beviset på att dem är äkta är från taggen från restocks, lådan, och skon i sig. Bara att fråga om fler bilder. Priset kan diskuteras!
Nike Dunk Low University Red - Snygga Nike Dunk Low i färgen University red. De är i riktigt bra skick, storlek Eu 45. Kartongen finns kvar. Tveka inte att höra av er vid minsta lilla fundering!
Nike Dunk Low Team Red - Nike Dunk Low Team Red storlek 46 eu/11.5 US. Bra skick, skriv för fler frågor och bilder.
Nike Dunk Low Retro svart/vit 43 - Nike Dunk Low Retro i klassisk svart och vit färg. Skorna har lågt skaft, svart swoosh och snörning. Ovandelen är i skinn med perforerad tåbox för extra andningsförmåga. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en ikonisk sneaker i garderoben.
Nike dunk low - Nike dunk low vast grey. Storlek 43. Bra skick, knappt använda. Hör gärna av dig // Joel
Nike dunks red - Jag säljer mina Nike dunks, för dom är för små, jag har bara använt dom 1-2 gånger. Skicket på dom är som ny bara lite creasad. Om du är intresserad kan vi diskutera pris.
Jennie Gson

Nike dunk low plum red strl 43. Nya

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Nike

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dunk sb red plum direkt från SNKRS i strl 43. 1500kr. Endast uppackade för bild. Hämtas i Slottstaden ( Malmö) eller skickas spårbart. Köparen står för frakten. Kvitto finns fr Nike..

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta mockasneakers från Diemme - Snygga svarta sneakers från Diemme i mocka med vit platt sula. Skorna har unika metallöglor och kraftiga svarta snören som ger en cool outdoor-vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena men ändå sportiga skor med premiumkänsla.
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Valentino flycrew - Säljer dessa blåa flycrew som är i storlek 42. Passar dock 43 lätt. De är okej skick, säljer då jag redan har ett par. Köp bara om man vet skicket, tar inga returer.  Bilderna visar skicket. 13 nitar kvar tsm. Endast skor tillkommer. De är mest smutsiga bara så om man orkar tvätta dem så kan man få dem sjukt snygga
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌