Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Mercurial  - Nike Mercurial fotbollsskor i vitt med stora svarta swoosh-loggor och färgglada ränder i rosa, blått och gult över tån. Skorna har snörning, rund tå och dobbar för gräsplan. Ovandelen är i syntetmaterial och designen är sportig och modern.
Nike Mercurial fotbollsskor - Säljer ett par Nike Mercurial fotbollsskor i vitt med svarta detaljer. Skorna har en strömlinjeformad design med Nike-loggan tydligt synlig på sidan. De är utrustade med Air Zoom-teknologi för extra komfort och prestanda på planen. Perfekta för fotbollsspelare som vill ha både stil och funktion.
Nike mercurial superfly V - Nike mercurial superfly V 3månader gamla
Nike Mercurial vita fotbollsskor - Nike Mercurial fotbollsskor i vitt med svarta detaljer och limegröna insidor samt sulor. Skorna har snörning och platt sula med dobbar för konstgräs. Snygg, sportig design med stor Nike-logga på sidan och tå. Perfekt för dig som vill sticka ut på planen.
Nike mercurial vapor 16 - Säljer ett par Nike Mercurial vapor 16. Skorna är vita med blå detaljer och har en stickad ovandel samt snörning. Sulan är iriserande med orange Fg dobbar för gräsplan. Kommer med originalpåse och låda. Riktigt lätta och snygga skor för dig som vill sticka ut på planen.
Nike Mercurial fotbollskor - Används 2-3 månader  St 37,5/38
Nike fotbollsskor Zoom Mercurial - Säljer ett par vita och röda Nike Zoom Mercurial fotbollsskor med svart swoosh. Skorna har snörning och är designade för optimal prestanda på planen. Perfekta för den seriösa fotbollsspelaren. Ska tvättas och fixas innan köpt så väldigt rekommenderat för dig som gillar spela fotboll.
Nike Mercurial vita fotbollsskor - Nike Mercurial fotbollsskor i vit och svart med stor Nike-logga på sidan och hälen. Skorna har snörning och en låg profil, designade för snabbhet på planen. Ovandelen är i syntetmaterial med mönstrad yta och platt sula med dobbar för bra grepp. Perfekt för dig som vill sticka ut på matchen.
SwJaSa
SwJaSa
Nike Mercurial
Nike Mercurial - 0 Nike Mercurial - 1 Nike Mercurial - 2 Nike Mercurial - 3 Nike Mercurial - 4

Nike Mercurial

Storlek: herr 42
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 41,5 men passar 42. Jag säljer inte boxen,. Jag vill behålla boxen. Priset kan blir diskuterad.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Mou mou skor - Säljer dessa super snygga mou mou skor perfekt nu till vintern!! Dem är i storlek 39 och använda sparsamt säljer för endast 1400kr🩷🩷
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
GIV3AWAY! Margiellas! - Nu är vi här igen med en SJUK GIV3AWAY! 🔥😍 Ett par Maison margiela paint splatter skor! 🎉 För att delta: 1️⃣ följ oss på Plick 2️⃣ Gilla denna annons! För en extra lott dela med en kompis. Utlottningen sker den 19/12. Lycka till 🤑🔥
Louis vuitton skor  - Hej, säljer mina exremt sällsynta Louis Vuitton luxembourg sneakers, i size 44 (9). Dem är i väldigt bra skick, förutom en repa fram på tån som knappt syns. Säljs för =2790kr. Har kvitto - öppen för bud
Svarta DC sneakers med leopardmönster - Säljer ett par svarta DC sneakers med fet snörning och vit platt sula. Perfekt för dig som gillar streetstyle och unika detaljer. Bra skick använt få gånger. Pris kan diskuteras