
Svarta sneakers från Giuseppe Zanotti
1000 SEK
Säljer ett par svarta sneakers från Giuseppe Zanotti med coola dragkedjor på sidorna och signaturlogga på plösen. Skorna är i skinn och textil, har snörning och en chunky platt sula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och exklusiva detaljer. Har box och kvitto. Säljer dessa för att dom är för små och det ända felet med dem är att skinet har gått upp på sidan. Pris kan diskuteras skriv vid minsta fundering !
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.