Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Golden goose ballstars - Snygga, helt nya, vita ballstars. Säljer då de var för små. Fråga för fler bilder eller om pris!
Golden Goose ballstars - Golden Goose Ballstars svarta och vita, storlek 43, använda ett par gånger med tecken på användning men fortfarande i bra skick!! Om du har några frågor eller diskutera pris så kontakta oss gärna!
Golden Goose  - Sulorna är slitna och därav så billiga! Kom gärna med prisförslag!
Golden goose  - Säljer mina Golden goose för att jag inte använder dom längre. har sulat om klacken på dom annars bra skick.
Golden goose  - Säljer ett par vita sneakers från Golden Goose med grå stjärna på sidan och svarta detaljer vid hälen. Skorna har grå snörning och en klassisk rund tå. Perfekta för en trendig och avslappnad stil. De är i storlek 43 men funkar för de som har storlek 42. Box finns tyvärr inte.
Golden Goose - Säljer ett par vita sneakers från Golden Goose. De har använts under våren men har inga märkvärdiga deffekter. De har även varit inlämnade hos Sneakerstvätten men jag tappade tyvärr bort boxen i samband med det. Säg till om du vill ha fler bilder!
Golden Goose  - Hej säljer dessa fräscha  nya Golden Goose skor det är riktigt fina och perfekta nu inför skolstarten.  Priset ör inte hugget i sten bara att höra av sig vid frågor!!✌️🤗
Golden Goose  - Golden Goose sneakers i vitt skinn med grå mockadetaljer och ikonisk stjärna på sidan. Skorna har grå snörning, platt sula och rund tå. Snyggt slitna detaljer på sulan för en cool, avslappnad look. Kommer med originalpåse och låda. Säljer då dem var lite små för mig, jag har 43 och storleken är lite mindre så passar perfekt på 42,5 och 42🌟 tveka inte att höra av dig vid fler frågor eller bilder🔥
Adam

Golden Goose Ballstars

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Golden Goose
Färg: Vita
Skick: Bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Golden goose ballatars, bra skick, använda men har även en ”sliten” design som nya.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Svarta mockasneakers från Diemme - Snygga svarta sneakers från Diemme i mocka med vit platt sula. Skorna har unika metallöglor och kraftiga svarta snören som ger en cool outdoor-vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena men ändå sportiga skor med premiumkänsla.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Valentino flycrew  - Marinblå flycrew i storlek 43 som även passar 44. Skorna kommer med dustbag. Saknas endast en nit och är helt utan deffekter.
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Maison Margiela sneakers paint splatter - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt skinn med färgstänk i rött, gult, blått och svart. Klassisk låg modell med snörning, bruna gummisulor och rund tå. Skorna har en konstnärlig vibe och sticker ut med sitt färgglada mönster. Skokartong ingår ej