Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå moon boots från Pace - Grå moon boots från Pace med mjuk och fluffig insida i syntetpäls. Skorna har snörning framtill och en rejäl, mönstrad sula för bra grepp. Utsidan är i mockaliknande material och de är perfekta för kalla vinterdagar.
Grå Moon Boots vinterstövlar - Säljer ett par klassiska grå Moon Boots med hög skaft och snörning framtill. De är tillverkade i syntetmaterial med vadderad insida och bred sula, perfekta för kalla vinterdagar. Stilen är ikonisk och ger en cool retrovibe till din vinteroutfit.
Moon boots - Fina moonboots som är i mycket bra skick, knappt använda. Säljer pga att de blivit för små. Nypris: 2099kr
Moon boot - Grå/silvriga moon boots i bra skick, finns en liten defekt på framsidan som knappt syns (se bild 3) hör av er vid frågor eller funderingar 💗
Grå Moon Boots med snörning - Snygga och trendiga grå Moon Boots med snörning och en robust sula. Perfekta för kalla vinterdagar med sin varma och bekväma design. De har en stilren look med logotypdetaljer på sidan och baksidan.           Knappt använda. Köptes i mars 2024 och har använts max 10 gånger sen dess.  De är superfina men tyvärr har jag ångrat mig och känner att det inte riktigt är min stil.  Storlek 39-41.
Moon Boot i ljusgrått med snörning - Moon Boot i ljusgrå färg med bred snörning. Yttermaterialet är syntet och insidan är mjukt vadderad. Storleken sträcker sig från 39-41. Perfekta för kalla vinterdagar och har den klassiska Moon Boot-looken❄️
Svarta Moon Boots - Säljer mina svarta fluffiga Moon boots så de inte används längre. Mycket bra skick, använt ett fåtal gånger. Nypris 2299.
Moon Boots - Moon Bots – Som Ny, Alla Storlekar Till Salu Säljer mina Moon Bots som är i princip som nya, knappt använda. Finns i alla storlekar och fungerar perfekt! Kan eventuellt gå ner i pris vid snabb affär. Skick: Som Ny Storlekar: Alla storlekar finns tillgängliga Kan diskuteras vid snabb affär Tveka inte att höra av dig om du har några frågor eller vill ha fler bilder!
maria
maria
Grå  Moon Boots
Grå  Moon Boots - 89 Grå  Moon Boots - 90 Grå  Moon Boots - 91

Grå Moon Boots

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par snygga och varma beige Moon Boots i syntetmaterial. Perfekta för vintern med sin rejäla snörning och vadderade insida. De har en cool och futuristisk look som verkligen sticker ut. Passar perfekt för kalla dagar när du vill hålla fötterna varma och torra. Stl 35-38.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige höga sneakers med kardborre - Snygga höga sneakers i beige mocka med vita detaljer och bruna gummisulor. Skorna har flera breda kardborreband över foten och perforerad tå för extra stil. Den höga siluetten ger en cool vibe och passar perfekt till streetwear. Perfekt för dig som gillar chunky sneakers.
Valentino Flycrew - Storlek: 42 EU | Färg: Ljusblå | Skick: Mycket bra (4 spikar har lossnat & några är slitna samt lite av sulan) | Material: Mocka | Tillbehör: Box, sko snörren & lapp | Pris: 3599kr | Dm för frågor.
Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers - Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers.  Storlek 37
Svarta folded shaft boots från Nelly - Svarta boots med hög, slouchy skaft och spetsig tå från Nelly. Snyggt veckad design som ger en cool och trendig look. Tillverkade i mocka-look material och har platt sula för bekväm användning. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil. Storlek 39! Helt oanvända och endast testade inomhus. Köptes för 899 kr + frakt. Hör gärna av er vid intresse!💞
Christian Louboutins - Nu är vi här igen med en SJUK GIV3AWAY! Vin ett par Christian Louboutins!  För att delta: 1.Följ oss på Plick 2.Gilla denna annons!  Vill du få dubbel chans att vinna? ✨ Köp ett av våra bälten medans dem är billiga och ger dig en extra lott i tävlingen! 💥  Utlottningen sker  IKVÄLL!
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Saint Laurent skor - Helt nya och oanvända Saint Laurent skor, 10/10 skick. Som ni ser på bilderna så är det inte original boxen, jag har tyvärr slarvat bort boxen pga en flytt. Men jag kan frakta den i en annan box så att skorna inte blir skadade under frakten. Jag har därför lagt priset på mindre än vad jag hade tänkt, eftersom boxen är borta. Skorna är i storlek 43 och sitter som vanliga 43 skor, men om man måste välja om de är stora eller små i storlek så hade jag sagt små. Riktigt fina, rekommenderar starkt!
Maison margiela gats svart - Ett par superfeta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!