Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Air Max 90 grå sneakers - Säljer ett par grå Nike Air Max 90 sneakers med svart sula. Skorna har klassisk Air Max-dämpning, snörning och är tillverkade i en mix av syntet och mesh för en sportig look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha bekväma sneakers med ikonisk design.
Nike Air Max 90 grå sneakers - Säljer ett par grå Nike Air Max 90 sneakers med klassisk siluett och synlig Air-dämpning i sulan. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i en mix av syntet och textil. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en ikonisk sneaker i garderoben.
Nike Air Max 90 grå/röd sneakers - Snygga Nike Air Max 90 sneakers i grått med svarta och röda detaljer. Skorna har mesh och syntet på ovandelen, klassisk Air Max-sula och snörning. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en ikonisk sneaker med cool färgkombo.
Nike Air Max 90 grå  - Säljer ett par Nike air Max skor i storlek 42,5, Rena och i bra skick förutom på baksidan då den är lite sliten. Skick 7/10, köpte för 1600 säljs för 1000kr
Nike Air Max 90  - Nike Air Max 90 sneakers i ljusgrå färg med snygg mesh och skinnpaneler. Klassisk Air Max-sula med synligt luftfönster, rund tå och platt sula. Skorna har snörning och diskret Nike-logga på sidan och plösen. Perfekt för dig som gillar stilrena och cleana sneakers.
Grå Nike Air Max sneakers - Säljer ett par grå Nike Air Max sneakers med svarta detaljer och snörning. Skorna har en klassisk siluett och synlig Air Max-dämpning i sulan. Perfekta för dig som gillar streetwear och sportig stil.
Grå Nike Air Max sneakers - Säljer ett par grå Nike Air Max sneakers  har gått ut med dom en gång so typ helt nya . Skorna har en snygg design med en reflekterande detalj på sidan och är perfekta för både vardag och träning. De har en bekväm passform med snörning och en dämpande sula. det är storlek 45 och en halv men passar bra också i 44 och 45
Grå Nike Air Max 90 sneakers
Grå Nike Air Max 90 sneakers - 89 Grå Nike Air Max 90 sneakers - 90 Grå Nike Air Max 90 sneakers - 91 Grå Nike Air Max 90 sneakers - 92 Grå Nike Air Max 90 sneakers - 93

Grå Nike Air Max 90 sneakers

Storlek: 42 1/2
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par grå Nike Air Max sneakers i mycket bra skick. De har blivit använda Max 10 gånger. De har en stilren design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för både vardag och träning. Storlek är inte specificerad, men de ser ut att passa en normal passform.

Albin Elezaj
Albin Elezaj
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dsquared 2 shorts  - Dessa shortsen är i bra gick då de inte har missbildningar eller liknande (förutom hålen som ska vara där 😂). De är ganska smala i storleken (så de är skinny om man har bredare ben) men perfekt längd. Jag är 172 cm och de går ner till exakt över knäskålen
Mörkblå Armani Cardigan  - Snygg mörkblå cardigan ish från Armani Jeans med röd logga på bröstet. Jackan har dragkedja och är långärmad, perfekt för höst och vår. Materialet är en mix av syntet och bomull vilket gör den både bekväm och stilren. Passar perfekt för en casual look eller en utekväll. Den har en liten slitning vid bröstet vilket man kan se på bilderna. Den är M men passar även storlek S.
Gråa byxor Nike  - Grå träningsbyxor från Nike med svarta loggor längs sidorna. Byxorna har smal passform, muddar vid bensluten och en bakficka. Perfekta för sport eller chill.
Beige shorts Polo Ralph Lauren - Klassiska beige shorts från Polo Ralph Lauren med normal passform och midwaist. Tillverkade i bomull. Skriv gärna för fler bilder / frågor.
HUGO boss vinterjacka   - HUGO (boss) vinter jacka i mycket bra skick. Inga defekter alls. Håller dig varm under vintern och skyddar dig från vatten. Skriv för bilder, videor, frågor etc. Den är såklart äkta som allt annat på min profil. Pris kan diskuteras.
Svart lång dunjacka från Moncler - Snygg svart lång dunjacka från Moncler med hög krage och dragkedja samt tryckknappar. Jackan har Moncler-logga på ärmen och är fylld med dun för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar och har en stilren, puffig design.
Liknande annonser
Visa alla