Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blåa Valentino Flycrews  - Snygga blå sneakers i mocka från Valentino med vita detaljer och silverfärgade nitar på hälen. Skorna har en klassisk snörning och en vit sula som ger en stilren look. (NYSKICK) (ALLA NITAR KVAR)
Valentino flycrews - Ett par riktigt feta valentino flycrews i skick 8/10. Box, dustbag och extra snören medkommer. Storlek 40 men sitter mer som 41-41,5.Alla nitar är på men några är påsatta i efterhand. Pris kan diskuteras vid en snabb affär ✅ Byten kan vara intressant 🤝Skriv gärna vid funderingar 👍
Valentino Flycrews - Snygga Valentino Flycrews i mörkblå mocka. Skorna är i hyfsat skick 7/10. Storleken på skorna är 40 men passar även till 41. Har du fler frågor tveka inte att kontakta mig😁
Valentino flycrews - Hej,säljer dessa valentino flycrews i Strlk 41 en nit saknas och dem är i ett fint skick tyvär är det ingen idé att lägga prisförslag under 2100 för det kommer tyvär inte jag att acceptera annars är det bara att komma med frågor osv
Valentino Flycrews - Tjena, säljer ett par feta Valentino Flycrews i den populäraste färgen Royal Blue. Den har används ettt par gånger men är annars i nyskick utan defekter. Alla nitar är kvar och det är lite heeldrag. Dessa skor är otroligt exclusiva då de inte tillverkas längre och det är de ända paret i storlek 41 i detta skick! Hör av er vid frågor eller funderingar.
Valentino Flycrews - Säljer ett par snygga Valentino sneakers i blå mocka med vita paneler och blå skosnören. Skorna har rund tå och platt sula, perfekt för en trendig vardagslook. Kommer med originalpåse och extra skosnören.
Valentino Flycrews  - Tjena, säljer ett par feta Valentino Flycrews i den populäraste färgen Royal Blue. Den har används ettt par gånger men är annars i nyskick utan defekter. Alla nitar är kvar och det är lite heeldrag. Dessa skor är otroligt exclusiva då de inte tillverkas längre och det är de ända paret i storlek 41 i detta skick! Hör av er vid frågor eller funderingar.
Valentino flycrews  - Valentino flycrews | Pris = 3099 kr | Storlek 41 | Alla nitar är kvar och box ingår | Hör av dig vid minsta fundering
Valentino flycrews blåa
Valentino flycrews blåa - 0 Valentino flycrews blåa - 1 Valentino flycrews blåa - 2 Valentino flycrews blåa - 3

Valentino flycrews blåa

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Blå
Skick: Acceptabelt skick

1199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par blåa flycrews i använt skick. Den gamla Valentinoboxen kommer med.

Ewa Bernström
Ewa Bernström
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
INUIKII Curly rock vinterskor - Heeej!  Säljer mina fina bekväma INUIKIIS då jag nyss köpt nya. Storleken är 37.  Passar mig som hoppar mellan 36-37! Modellen är täckt med varmt fårskinn på ovandelen och insidan, med små nitar på sidorna, vilket gör dessa sååå coola och unika! Haft de i ca 1 år. Lite smutsiga, som lätt går att tvätta bort då de endast är lera/grus, men inga andra skavanker som jag lägger märke till! Nypris: 3999 på NK, mitt pris 2500!
Christian Louboutin Fun vieira  - Helt nya Loubitins som köptes förra året I Frankrike. Säljs eftersom har knappt använt den. Allt orginalt finns kvar. Kan mötas i Stockholm eller frakt. STORLEK 37
Tom Ford Cambridge skor - Hej, säljer nu mina Tom Ford Cambridge skor. Otroligt bra skick, använda någon enstaka gång. Garanterad äkthet. Finns även kvitto/köpebevis som intygar på detta. Storlek 9,5 vilket motsvarar 43. Otroligt sällsynt färg! Hör gärna av dig vid eventuella frågor! /SR
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Grå mocka sneakers från Louboutin - Snygga grå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula. Modellen har rund tå, platt sula och snörning. Insidan är beige och detaljerna är diskreta men lyxiga. Perfekt för dig som gillar exklusiva märken och stilren design.
Maison Margiela - Säljer mina Maison Margiela nu till vintern då jag inte längre använder dem. Storlek 42,5 i herr. Skicket är bra, väl omhändertagna. Original låda och dustbags medföljer. Skriv vid funderingar, kom gärna med bud och byten!
Valentino Rockrunner sneakers blå camouflage - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers i mörkblått och beige med snyggt camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula och detaljer i mocka och mesh. Ikoniska nitar på hälen och rund tå ger en cool vibe. Perfekta för dig som gillar streetstyle och designer.