Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Golden Goose sneakers - Helt nya Golden Goose sneakers i svart skinn med vit stjärndetalj på sidan och vit häl. Klassisk låg modell med svarta skosnören och platt sula. Märkets logga syns på häl och plös. Snygg streetstil med slitna detaljer och autentisk känsla.
Svarta Golden Goose sneakers - Äkta Golden Goose sneakers i svart mocka med vit stjärndetalj på sidan och röd häl. Skorna har vita snören som är lite smutsiga men kan tvättas om så önskas, vit sula och svart yttersula. Klassisk låg modell. Sulan är i gott skick med många år kvar i sig. Ända som drar ner skicket på skorna är att tyget vid hälen som tyvärr spruckit lite men det är inget som synns vid användning. Använts ca 1 gång i veckan och tagits väl hand om! Hör av dig vid några funderingar! Pris är diskuterbart.
Golden Goose svarta sneakers med stjärna - Säljer mina golden goose i ortrolitr bra skick bortsett från hälen där den spruckit lite. Box o påse ingår ej. Hör av dig vid frågor. Äkta såklart!
Svarta sneakers från Golden Goose - Säljer ett par svarta sneakers från Golden Goose med vit sula, svart stjärndetalj på sidan och glittrig häl. Skorna har snörning och är i skinn med texten GGDB/SSTAR på sidan. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Svarta sneakers från Golden Goose - Säljer ett par svarta Golden Goose Super-Star sneakers med vit sula och svart stjärndetalj på sidan.
Svarta sneakers från Golden Goose - Svarta sneakers från Golden Goose med klassisk låg profil, snörning och vit platt sula. Skorna är i skinn med diskret stjärndetalj i perforerat mönster på sidan och texten GCDB/STAR i guld. Perfekta för en clean och stilren look. Utan box
Svarta Golden Goose sneakers - Ett par golden goose skor säljer på grund av att jag behöver pengar storlek är 40 men passar även 40-40,5. Inga problem med skon
Golden Goose Sneakers - Golden Goose Sneakers | Bra skick | Perfekta till sommaren | Box medföljer vid köp | PLUGMANIA👟
Arre_clothing

Svarta sneakers från Golden Goose

Storlek: 45+
Kategori: Skor
Märke: Golden Goose
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

2599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Golden Goose med en stjärndetalj på sidan. Skorna har en klassisk design med snörning och en vit sula. Perfekta för en stilren look. Pris kan diskuteras vid snabbaffär

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant Svart HELT NYA storlek 39 😎 / 38  - Säljer dessa Isabel Marant skor i storlek 39, helt nya !! ~ ;D  Skriv om ni är mellan 37-40 tror nog de passar 😊  Buda, först till kvarn förstås!! Jag svarar snabbt. dessa är riktigt snygga nu i vintern också ❄️☺️ Vi kan mötas upp eller frakta, kan svara på alla frågor! // mvh ;)
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Valentino Rockrunner sneakers i vinrött - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med vinröda mockadetaljer. Storlek 45 men passar mindre med. Skick 7-8/10
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!