Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige wedge sneakers Isabel Marant - Så sjukt snygga Isabel marant 🩷finns tecken på användning men inget man ser eller tänker på, till exempel slitna innuti på sulan men inget man ser utanifrån🩷man får med en dustbag och lådan som kommer med när man köper, ställ gärna frågor
Isabel Marant wedge sneakers beige - Säljer ett par wedge sneakers från Isabel Marant i beige och vitt med platt sula och rund tå. Skorna har flera breda kardborreband och är tillverkade i mocka och skinn. Dem är i strl 38 och oanvända💕
Beige Isabel Marant wedge sneakers - Coola wedge sneakers från Isabel Marant i beige mocka och skinn. Skorna har flera kardborreband, rund tå och en dold kilklack som ger extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en sportig men ändå trendig look. Snygga detaljer och bekväm passform.
Isabel marant wedge sneakers - Isabel Marant skor kilklackar beige/gråa. Finns små fläckar som syns på nära håll men svårt att se på avstånd. Skorna är äkta men har tyvärr inte lådan eller dustbag. Skorna är i storlek 40. Pris går självklart att diskuteras!
Isabel Marant wedge sneakers beige & svart - Söker beige och svarta Isabell marant skor i storlek 36, köper max för 4000 för båda
Svarta Isabel Marant wedge sneakers - Snygga svarta wedge sneakers från Isabel Marant med högt skaft och kardborreband. Skorna har en cool design med blandning av mocka och skinn samt brun gummisula. Perfekta för dig som vill ha både stil och lite extra höjd.
Beige sneakers från Isabel Marant - Snygga beige sneakers från Isabel Marant med en unik design och flera kardborreband. Köpte här så vet inte om det är riktiga Storlek 39 men passar också 38 och 40 tror jag!
Isabel marant Beige sneakers med kardborre - Säljer ett par ikoniska beige sneakers från Isabel Marant med chunky siluett, högt skaft och flera breda kardborreband. Skorna är i mocka och skinn med vit och ljusbeige färg, samt brun sula. Perfekta för dig som gillar statement-sneakers med cool design. Storlek 39.
Daniela
Daniela
Beige Isabel Marant wedge sneakers
Beige Isabel Marant wedge sneakers - 0 Beige Isabel Marant wedge sneakers - 1 Beige Isabel Marant wedge sneakers - 2 Beige Isabel Marant wedge sneakers - 3 Beige Isabel Marant wedge sneakers - 4

Beige Isabel Marant wedge sneakers

Storlek: 36
Kategori: Skor
Färg: Beigea
Skick: Bra skick

235 EUR

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par ikoniska beige wedge sneakers från Isabel Marant i beige med vita detaljer. Storlek 36 passar på 37. De har 5 cm klack.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Loro Piana open walk  - Säljer ett par open walks i beige mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en enkel slip-on design utan snörning och en ljus yttersula som matchar den mjuka mockan. Perfekta för dig som gillar en clean och avslappnad look.
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta sneakers från Axel Arigato - Snygga svarta sneakers från Axel Arigato med stilren design och vit platt sula. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har diskret guldfärgad logga på sidan. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.
Folded shaft boot  - Säljer ett par stövlar i mocka liknande material, med spetsig tå från Nelly . 8cm klack. Dem är i storlek 38. De är endast använda en gång!