Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Isabel Marant - Snygga beige sneakers från Isabel Marant Bobby i mocka. Kommer med kartongen💘
Isabel Marant - Säljer ett par Isabel Marant skor som är köpta för drygt ett år sedan men som nu säljs pga att dem inte längre kommer till användning❣️skorna är i storlek 38 men passar mig som har storlek 37. Det syns att skorna har använts och har en jätteliten defekt, den originella lådan kommer med också💗Och om man vill ha fler bilder på skorna är det bara att skriva till mig! Tar emot olika typer av bud!
Isabel Marant - Jättefina mocka boots från Isabel Marant i Strl 37 1/2.Nypris 4500-5000kr.Sulade och klackade för 1200kr.Tyvärr så var dom lite för små.Säljer Billigt.Ligger i sin kartong.
Isabel marants - Bra skick, storlek 38
Isabel marant skor  - Köpte dom på Vinted och dom passar tyvärr inte mig och fick inte lämna dom från säljaren
Snygga Isabel Marants - Svarta Isabel Marants Sneakers med kilklack, Bobby modellen stl 37. Mocka med grova svarta snören och dekorativa sömmar, nypris ca 5500. Texten innuti är delvis bortskavd. Skriv för fler bilder, pris är diskuterbart 💕
ISABEL MARANT  - Isabel marant skor
Isabel marant  - Fina Isabel marant skor
isabel marant
isabel marant - 89 isabel marant - 90 isabel marant - 91

isabel marant

Storlek: 38
Kategori: Skor

1385 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gröna isabel marant i storlek 38. Helt oanvända då jag köpte fel storlek. Ny pris 5000kr. Det går att buda

Jennifer Nilsson
Jennifer Nilsson
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Låga klackskor - Använda en gång men de är tyvärr för stora för mig. 4,5 cm hög klack
Beige Inuikii boots med snörning - Säljer ett par beige boots från Inuikii med grov snörning och platt sula. Skorna är fodrade med mjukt material och har en ovandel i mocka och skinn. Perfekta för kalla dagar och har en chunky vibe som sticker ut. Använda fåtal gånger. Låda ingår
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med camouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och syntet, med coola detaljer och ikonisk design. Kommer med originalkartong och röd dustbag.
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster
Jacob Cohën Dreamer skor - | Säljer ett par Jacob Cohën Dreamer sneakers i riktigt bra använt skick. | Storlek: 42 | Enbart skorna ingår. | Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Beige UGG boots med platt sula - Säljer ett par beige UGG boots med platt sula och rund tå. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har vitt fluffigt foder på insidan för extra värme. Klassisk UGG-logga baktill och grov yttersula som ger bra grepp. Perfekta för kalla dagar.