nikita
nikita
Nike Air Jordans med röd och svart design
Nike Air Jordans med röd och svart design - 89 Nike Air Jordans med röd och svart design - 90 Nike Air Jordans med röd och svart design - 91 Nike Air Jordans med röd och svart design - 92 Nike Air Jordans med röd och svart design - 93

Nike Air Jordans med röd och svart design

Storlek: herr 45
Kategori: Skor
Märke: Nike
Skick: Bra skick

900 SEK

Beskrivning

Säljer ett par snygga Nike Air Jordans i svart, vitt och rött. Skorna har en klassisk design med röd snörning och den ikoniska Nike-loggan på sidan. Perfekta för både vardag och fest. De är i bra skick och redo för nya äventyr!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
🚨 GIV3AWAY LANVINS!!! 🚨  - Sjuk chans att vinna lanvins helt gratis! Du behöver följa kontot för att delta, samt följa Trend Store på tiktok och tipsa 3 vänner! Avslutas 1 december! Stort lycka till🤩(Om du köper något av oss får du 2 x chans!)
Isabel marant skor - Skor från isabel marant köpta för några år sedan. Lite slitna🌸 Kolla bilder
Beige INUIKII boots med snörning - Säljer ett par snygga beige boots från INUIKII med grov snörning och platt brun sula. Utsidan är i mocka och skinn, insidan är fodrad med mjuk päls för extra värme. Perfekta för kalla dagar och har en unik design med rund tå.
Beige Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par beige höga sneakers från Isabel Marant med plattformssula och rund tå. Skorna har flera kardborreband och är tillverkade i mjuk mocka med detaljer i skinn. Snygg chunky siluett som ger extra edge till din outfit.
Mörkbruna sneakers från Duffy, strl 38 - Snygga mörkbruna mocka sneakers från Duffy med vit fluffig fuskpäls längs kanterna. Skorna är nya och kvitto finns🫶nypris 900kr
Vita Christian Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med coola vita nitar över tån. Skorna har rund tå, snörning och klassisk låg siluett. Insidan är beige och de har en lyxig känsla med unika detaljer som sticker ut.
Svarta mockasneakers Isabel Marant - Svarta sneakers från Isabel Marant i modellen Bobby. Tveka inte att skriva om du har några frågor!💞
Inuikii vinterskor - Vinterskor från Inuikii i svart, skorna har klack i sig så du blir längre när du har på dig dom. Utsidan är i mocka och skinn, med mjukt foder på insidan. Snyggt chunky utseende och högt skaft, perfekt för kalla dagar. Inuikii-logga på hälen och robust design. Defekter på insidan av skorna: se bilder