Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gröna sneakers från Lanvin i mocka - Ja skorna säljs dyrare än vad de var köpta för men det är på grund av att jag sydde bort två defekter som inte sågs på bild sen har jag fixat till mockan ska tvätta rent sulorna så smutsen på sidorna och under. Så med den nya och väldigt bra kvaliten så är det lätt värt mitt pris och väldigt billigt om man jämför med nypris.
Gröna sneakers från Lanvin i mocka - Snygga gröna sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och lackade detaljer på tån och runt öppningen. Skorna har snörning och en platt, vit sula. Perfekt för dig som gillar en clean men ändå unik look.
Lanvin sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Lanvin med blå mocka och olivgrön/grå blank tå. Skorna har rund tå med glansig tåhätta, svarta snören och beige/vit sula. Skorna kan absolut tvättas upp innan dem skickas och pris går att diskutera. Enda skönhets felet är en liten chip i hälen men inget man tänker på.
Gråa sneakers från Lanvin i mocka och skinn - Hejsan! Jag säljer nu dessa riktigt feta skor ifrån lanvin! Dem är i extremt bra skick! Dem är i storlek uk 8” vilket motsvarar ungefär 42! Dust bag nedkommer vid köp! Hör av er om ni har frågor!😊
Grå Lanvin sneakers i mocka och skinn - Stilrena grå sneakers med ovandel i mocka och tåparti i slätt skinn. Skorna har rund tå, snörning och vit platt sula. Perfekta för en clean och avslappnad look.
Lanvin sneakers i mocka och blått skinn - Snygga sneakers från Lanvin i ljusgrå mocka med blått skinn över tån och gröntonad sula. Skorna har vita snören och en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar stilrena men ändå unika detaljer.
Lanvin marinblåa  sneakers i mocka och skinn - Snygga marinblåa  sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och detaljer i blankt skinn på tån. Skorna har mörkblå snörning, metallöljetter och en kontrasterande beige sula. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers. Sulan är mycket finare i verkligheten. Storlek UK 7 vilket motsvarar 42/43
Svarta sneakers från Lanvin i skinn och mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i både skinn och mocka. Klassisk rund tå, svarta snören och vit sula. Kommer med originalkartong och dustbags. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med lyxig känsla. Det finns digitalt kvitto från nk. Jag har också bytt snören till helt nya, de mesta av smutsen går bort ganska enkelt och det går att fixa mockan med mocka cleaning kit. Skorna passar för 42 också
DivudoCloset
DivudoCloset
Lanvin sneakers i mocka och skinn
Lanvin sneakers i mocka och skinn - 0 Lanvin sneakers i mocka och skinn - 1 Lanvin sneakers i mocka och skinn - 2 Lanvin sneakers i mocka och skinn - 3

Lanvin sneakers i mocka och skinn

Storlek: 9
Kategori: Skor
Märke: Lanvin
Färg: Gröna
Skick: Bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga sneakers från Lanvin med ovandel i olivgrön mocka och svart skinn på tån. Skorna har svarta snören, vit sula och klassisk rund tå. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en unik touch. De e limmade som man ser på sista bilden men funkar skit bra och har aldrig haft nå problem med de. De e storlek 9 de har ingen box

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Mou skor❤️ - Säljer ett par skitsnygga äkta mou skor❤️❤️ har vanligt slitage och är i jätte bra skick, inga skador.
Walk n dior - Säljer nu mina superfina röda sneakers från dior. Jättefint skick bortsätt från lite slitningar vid undersidan av hälen men inget som syns när man har dem på sig. Storlek 37 men jag har lagt in ett inlägg för att göra dem mindre vilket såklart går att ta bort ☺️ boxen medföljer ej. Säljer då jag har flera färger 🥰
🚨 Giv3away flycrews royal blue 🚨  - Stegen är enkla! Steg1: följ kontot. Steg2: tipsa 2 vänner. Steg3: följ .trendstoree på tiktok! Stort lycka till!🤩
Valentino flycrews navy - Säljer dessa royal blue flycrews i storlek 43. Notera att de endast finns ett fåtal Royal blue i 43! Nypris 7000kr! Självklart äkta! Saknas 3 nitar på vänster sko bara. Box, dustbags och valentino kort tillkommer!
Christian Louboutin HELT NY!!! - HELT NY!!!Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och diskret logga broderad på hälen. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i mocka med detaljer i skinn. Kommer med originalkartong, dustbag och äkthetskort.                                                                           Obs den är (Rep)
Svarta mocka boots  - Svarat knähöga boots i mocka material. Knappt använda. I strl 38 ❤️
Ballerina skor  - Superfina ballerina skor. Använt två gånger