Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louboutin skor - Snygga mörkblåa sneakers från Christian Louboutin i mocka med den ikoniska röda sulan. Skorna är i perfekt skick och en stilren design som passar perfekt för en trendig look. Skorna är använda endast ett fåtal gånger. Tveka inte för minsta fråga!
Louboutin skor  - Hej! Säljer nu dessa sjukt snygga Loubs skor. Skorna är i fint skick!Har ett begränsat antal boxar och dustbag! Hör gärna av dig vid frågor
Louboutin skor  - Hej! Säljer nu dessa svin feta Loubs. Skorna är i extremt fint skick! Hör av dig vid frågor. Har begränsat antal boxar
Louboutin skor - Hej, säljer dessa christian louboutin louis junior spikeless skor! | Storlek: 42 | Passar: 43 | Skick: 7-8/10 | Kommer med dustbag, utan Box | Tveka inte att höra av dig vid frågor eller funderingar😊
Louboutin skor - Säljer de för de är för små för mig!!! De är i ett mycket bra skick 9/10!!! Skriv om ni har funderingar!! Paket dust bag ingår. Ni får även med kvittot!!! Som ni ser allt äkta!!!
Louboutin skor - Hej! Jag säljer nu min Christian Louboutin skor , skicket är 9,5/10 dom är andvända väldigt sparsamt och lite, andledningen varför dom säljs är pågrund av att jag ändrade på min stil så har jag inte mer behov av dem längre. Skorna är äkta och köpta på deras hemsida, allt i annonsen ingår med skorna hör av dig vid minsta lilla fundering! 🙌😄
Louboutin skor - Jag säljer ett par Louboutin skor som har använt en fåtal gånger ser helt nya ut. Priset är 2200 men vid snabb affär kan jag tänka mig att ta ner priset. Kan mötas upp och frakta. Om ni har några frågor tveka inte att skriva!
Louboutin skor  - Snygga mörkblå sneakers i mocka med matchande snörning och en stilren design. Skorna har en röd sula som ger en cool kontrast. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Teodor Todorovic

Louboutin skor

Storlek: 44
Kategori: Skor

1750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu den här riktigt snygga skorna som passar till nästan alla outfits och är enkla att matcha. Allting på bilderna medförljer. Hör gärna av dig vid minsta lilla fundering 🤔. Priset är inte fastspikat🔨. Skorna är helt nya och är aldrig använda.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Valentino flycrew  - Riktigt snygga valentino flycrew i färgen vinröd. Mycket bra skick och dem är i storlek 43. Skriv för funderingar och pris går att diskutera!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Mörkblå sneakers från Saint Laurent - Snygga mörkblå sneakers från Saint Laurent i slät skinn med svarta snören och svart sula. Klassisk låg modell med rund tå och diskret logga i guld på plösen. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva skor med minimalistisk vibe.