Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Loubitin skor - Säljer ett par gråa Christien loubitin skor. Skorna är lite smutsiga på bilderna men annars riktigt bra skick och är tillverkade i mocka. Säljer pågrund av att de har blivit för små. Priset är ej hugget i sten och är diskuterbart vid snabb affär. Skriv om ni har några fler frågor.
Christian loubitin/loubs - Loubs i bra skick storklek 42 men de funkar bra till 43
Christian loubitin - Skit feta skor🔥, dom har rätt bra skick. Storlek är 43 dom ska vara riktiga inga kopier osv, kan också bytas. Hör av er!
Loubitin skor  - Storlekar inne: 36-48
Christian Loubitin skor - Louboutin skor med kvitto Dustbag och box!!
Christian loubitin skor  - De slitna undertill och är ganska använda inuti men man ser knappt något på utsidan förutom sulorna som är slitna därav priset. Hör av er om ni har några funderingar! Kom gärna med bud!
Loubitins - Snygga blå sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch och cool färg på fötterna. Låda och påse kommer med.
Christian Loubitin Sneakers - Gråa Louboutin sneakers i strl 42👍Skick 7/10 nypris 9899kr mitt pris 3599🙌 Vid intresse eller funderingar hör av dig privat 🤝
TrendStep
TrendStep
Loubitin
Loubitin  - 26 Loubitin  - 27 Loubitin  - 28 Loubitin  - 29 Loubitin  - 30

Loubitin

Storlek: 41 1/2
Kategori: Skor
Färg: Gråa

4499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Säljer dess feta loubitin monogram ☁️då dem blivit för små! Storlek 41 1/2 men passar även 42 perfekt!🙌

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.
Blåa Lanvins - Skorna är i ett väldigt bra skick utan några större defekter. Skriv till mig om du vill ha fler bilder eller eventuella frågor 😊