Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton skate - Louis Vuitton Swarovski skate
Louis Vuitton skates blå vita - Snygga Louis Vuitton sneakers i blått och vitt med ikoniska LV-blommor på sidorna. Skorna har tjocka vita snören, meshpaneler och detaljer i skinn samt en cool, chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Louis Vuitton LV Skate-sneaker - Louis Vuitton LV Skate-sneakers i svart. Använda i cirka en månad och i mycket gott skick. 100 % äkta med kvitto som kan visas vid önskemål. Stilrena och bekväma, perfekta för både vardag och speciella tillfällen.
Louis Vuitton Skate mörkblå  - Säljer mina Louis Vuitton sneakers, lite använda. Skitfräscha skor, mörkblå/vit färg, kommer med låda. Skriv till om du undrar någonting
Louis Vuitton svartvita skates - Louis Vuitton sneakers i svart och vitt med tydliga LV-loggor och monogramdetaljer. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Materialet är en mix av skinn och textil med mönstrade paneler. Hör gärna av vid frågor, pris är ej hugget i sten!
Louis Vuitton Skates - Brand new
Louis Vuitton skates - Säljer ett par exklusiva Louis Vuitton sneakers i vitt och ljusgrått med meshpaneler och glittriga detaljer framtill. Skorna har tydliga LV-loggor, broderade blommor och kraftig sula. Klassisk snörning och coola detaljer på hälen. Perfekta för dig som gillar lyxiga statement-sneakers. Skick 7/10 med en bra tvätt ser de helt nya ut.
Louis Vuitton Skate Sneakers - Snygga Louis Vuitton sneakers i beige och vitt med LV-logga och blommig detalj på sidan. Skorna har chunky sula, meshpaneler och skinnpartier samt grova snören. De är i storlek 41. Skorna är använda men är fortfarande i bra skick. Box och dustbags följer med. Perfekta för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers med streetkänsla. Pris kan diskuteras
Louis Vuitton skate
Louis Vuitton skate - 0 Louis Vuitton skate - 1 Louis Vuitton skate - 2 Louis Vuitton skate - 3

Louis Vuitton skate

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Beigea
Skick: Bra skick

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite smutsiga men går att tvätta. Pris kan diskuteras

melle
melle
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Boots - Säljer dessa skitsnygga skinn boots i strl 38🔥Mellan 7-9 cm i klackhöjd. Aldrig använda pga fick dubletter. Passar perfekt nu till jul eller nyår
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Maison Margiela gats  - Ljusblåa Maison Margiela skor. Helt nya!
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av mesh och skinn ger en cool och modern vibe. Kommer med originalkartong och tags. (Finns 2 par)