Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå sneakers med mockadetaljer - Snygga mörkblå sneakers med vita sulor och bruna mockadetaljer vid häl och sida. Skorna har snörning och en broderad vit logga på sidan. Ovandelen är i textil och ger en avslappnad men stilren look.
Svarta sneakers med mockadetaljer - Säljer ett par svarta sneakers med snygga mockadetaljer på sidorna och blankare material på tån. Skorna har rund tå, snörning och en vit platt sula som ger en cool kontrast. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska sneakers med lite edge.
Mörkblå sneakers med mockadetaljer - Snygga mörkblå sneakers med ovandel i mocka och syntet. Skorna har vita snören och en brun sula som ger en stilren look. Perfekta för en avslappnad stil.
Mörkblå sneakers  - Säljer ett par Mörkblå sneakers i skinn med bruna detaljer vid hälen. De har en klassisk design med snörning och en vit sula som ger en snygg kontrast. Perfekta för vardagsbruk och i bra skick. Passar till det mesta i garderoben!
Blåa sneakers från Vans med mocka detaljer - Säljer ett par klassiska Vans sneakers i svart och blått då jag inte får användning för dom. Skorna är i bra skick med lite slitage på sulan. Inköpspris var ca 700-800kr❣️ Hör av dig vid funderingar!❣️
Mörkblå sneakers  - Jättesnygga sneakers inköpta på trendaffär i Marbella. Använd ett fåtal gånger.
Mörkblå sneakers från Brioni - Brioni Suede sneakers i mörkblått är en exklusiv sneaker från Brioni i mocka med stilren vit sula och en subtil Brioni-logga på häl och sula ger dig en sneaker som andas diskret lyx. För dig som uppskattar ren design och högsta kvalitet. dessa är helt nya, i box med dust bag. Nypris: 8500kr+ Vårt pris: 4350kr
Mörkblå moncler sneakers - Snygga mörkblå sneakers från Moncler i mjuk mocka med vita och röda detaljer på sidan. Klassisk låg modell med rund tå, snörning och vit platt sula med Moncler-logga baktill. Insidan är vit och skon har en stilren design. Skorna är använda och har ett skick på 7/10 med lite sliten mocka vid tårna. Allt og ingår såsom dustbag, kartong och kvitto.
Mörkblå sneakers med mockadetaljer
Mörkblå sneakers med mockadetaljer - 89 Mörkblå sneakers med mockadetaljer - 90 Mörkblå sneakers med mockadetaljer - 91 Mörkblå sneakers med mockadetaljer - 92

Mörkblå sneakers med mockadetaljer

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

1220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga mörkblå sneakers från Oliver Cabell. Använda ett par gånger. Har haft en extra sula så därför är dom original lite smutsiga

Gwpersson69
Gwpersson69
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
beiga ballerinaskor - Snygga beiga ballerinaskor i nyskick utan defekter, då jag aldrig använt dom tidigare (pga köp av fel storlek). Stilren design perfekt för dig som gillar en söt men ändå enkel look!💘
Adidas Wales Bonner Samba sneakers - Unika Adidas Wales Bonner Samba sneakers i beige och vinröd med klassiska ränder och kontrasterande snörning. Skorna har detaljerad vit stickning runt kanterna och en gummisula. Materialmix av skinn och syntet ger en lyxig känsla och retrovibe.
Maison Margiela skor - Svarta maison margiela skor. Riktigt stilrena och i helt okej skick. Skriv om ni har frågor
Isabel marant shoes (40/black) - Great condition. Comes with the box. Same day shipping.
Valentino rockrunner skor - Vakentino rockrunner skor | originalstorlek: 42,5 passar mer 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: först till kvarn när det kommer till tillbehör. Finns ett begränsat antal. Box eller dustbag kan väljas som i sin tur kan kombineras med äkthetskort förutsatt att det finns i lager.
 Dior sneakers  - Säljer ett par snygga Dior sneakers i grått och vitt med klassiskt Dior-monogram på sidan. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Märket är tydligt på både plösen och sulan. Materialet är textil och syntet, vilket ger en lyxig känsla och cool look. ÄKTA!! Fix de i present o h därför har inte kvittot men har boxen och allt annat man får med! Pris kan diskuteras vid snabba köp! Helt oanvända