Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Myrqvist Navy sneakers i mocka - Snygga navy sneakers i mocka med rund tå och snörning. Perfekta för en stilren look. De har en vit sula som ger en fin kontrast till det svarta.
Mörkblå myrqvist i mocka - Snygga mörkblå myrqvist sneakers i mocka med vit sula. Skorna har en stilren design utan synlig snörning, vilket ger dem ett modernt och minimalistiskt utseende. Perfekta för en avslappnad stil.
Myrqvist Alnö sneakers - Mycket fina Myrqvist sneakers använda fåtal gånger. Sneakers är i modellen Alnö och säljs på grund av för stora i storleken. Skoblock ingår ej. Dustbag ingår till skorna! Nypris är 2299kr!!
Svarta sneakers från Myrqvist, mocka - Säljer ett par svarta sneakers från Myrqvist i storlek 44. Skorna är tillverkade i mjuk mocka med snörning och har en klassisk, rund tå. Insidan är fodrad i ljust skinn för extra komfort. Perfekta för en clean och stilren look.
Myrqvist mörkblå mockasneakers - Snygga mörkblå sneakers från Myrqvist i mocka med mörkblå sula och skosnören. Insidan är fodrad i beige skinn för extra komfort. Klassisk rund tå och stilren design som passar till det mesta. Så gott som nya; endast använda ett fåtal gånger
MYRQVIST SKOR🍾 -  Säljer nu dessa sjukt feta Myrqvist skor i storlek 41 !! Skorna Är helt oanvända och i färgen DARK GREY SUEDE🎉🤩 Säljet för 1750 med nypris på 1900🍾Hör av dig vid frågor och funderingar!!!🎉
Myrqvist skor - Myrqvist skor. Storlek 40. Nästintill oanvända. Låda finns och fås med. Köpta för 2000. Kan fraktas. Priset är diskuterbart. Riktigt sköna att gå i.
Mocka skor - Riktigt feta Mc Gregor skor som kostar 1400 men jag säljer de för de inte används och är lite slitna.
CURTIS

MYRQVIST marinblå mocka skor

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par marinblåa mocka skot från MYRQVIST i strl 43. Köpta september 2023 och använts vid fåtal tillfällen. NYPRIS:2000kr

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!