Emilia

Svarta knähöga boots med rund tå

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: NA-KD
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Beskrivning

Säljer ett par stilrena svarta knähöga boots med rund tå och låg klack. Skorna är i slätt skinn och har en klassisk design som passar till många outfits. Perfekta för dig som vill ha ett par tidlösa boots till garderoben. Endast använt dom 2 gånger satt som nya

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Beigea inuikii vinterskor  - Inuikii skor i superfint skick! Säljer fler inuikii skor i andra färger🙌
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Valentino Rockrunners! - Snygga Valentino Rockrunner sneakers med camouflagemönster i grönt, beige och svart, samt röda och vita detaljer vid hälen. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Storleken är 43 och boxen ingår! Skorna är i använt men bra skick! Nypris är runt 6000kr. Vid fler frågor är det bara att höra av er!