Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Myrqvist Navy sneakers i mocka - Snygga navy sneakers i mocka med rund tå och snörning. Perfekta för en stilren look. De har en vit sula som ger en fin kontrast till det svarta.
Myrqvist Alnö sneakers - Mycket fina Myrqvist sneakers använda fåtal gånger. Sneakers är i modellen Alnö och säljs på grund av för stora i storleken. Skoblock ingår ej. Dustbag ingår till skorna! Nypris är 2299kr!!
Loafers mocka navy - Snygga blå loafers i mocka med en stilren design. De har en bekväm sula och är perfekta för en avslappnad men ändå elegant look.                          Helt oanvända
Mörkblå myrqvist i mocka - Snygga mörkblå myrqvist sneakers i mocka med vit sula. Skorna har en stilren design utan synlig snörning, vilket ger dem ett modernt och minimalistiskt utseende. Perfekta för en avslappnad stil.
Svarta sneakers från Myrqvist, mocka - Säljer ett par svarta sneakers från Myrqvist i storlek 44. Skorna är tillverkade i mjuk mocka med snörning och har en klassisk, rund tå. Insidan är fodrad i ljust skinn för extra komfort. Perfekta för en clean och stilren look.
Navy blue sneakers från legends i mocka storlek 41 - Snygga navy blue sneakers i mocka med snörning och vit sula. Perfekta för en stilren look. Skorna är i bra skick, inga defekter förutom att sulan är lite gul men inget man tänker på. Priset kan diskuteras och kontakta i dm för frågor
Karhu Navy Blue sneakers - Ett par Karhu Sneakers som använts väldigt få gånger och försiktigt.   Nypris: 1600
Myrqvist mörkblå mockasneakers - Snygga mörkblå sneakers från Myrqvist i mocka med mörkblå sula och skosnören. Insidan är fodrad i beige skinn för extra komfort. Klassisk rund tå och stilren design som passar till det mesta. Så gott som nya; endast använda ett fåtal gånger
Navy mocka sneakers från Myrqvist
Navy mocka sneakers från Myrqvist - 0 Navy mocka sneakers från Myrqvist - 1 Navy mocka sneakers från Myrqvist - 2 Navy mocka sneakers från Myrqvist - 3 Navy mocka sneakers från Myrqvist - 4

Navy mocka sneakers från Myrqvist

Storlek: 44
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Mörkblåa sneakers från Myrqvist i mjuk mocka med rund tå och platt sula. Skorna är i mycket fint skick och väldigt sparsamt använda. Nypris 2000, jag säljer för halva priset! Hör av dig vid frågor!

Erik
Erik
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Giv3away, Lanvin - Detta gör vi för att fira in julen. 🎄 Det ni behöver göra för att vara med att: Följa oss här på plick ✔️ Likea detta inlägg ✔️ REGLERNA KOMMER ATT DUBBELKOLLAS!
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.
Gucci ace skor - Säljer ett par svarta Gucci ace skor med GG-mönster, vita platta sulor och snörning. Sidorna har röd och marinblå rand, och hälen har metallicröd och metallicblå ormskinnsdetalj med Gucci-logga. Materialet är skinn och syntet, och tån är rund. Storlek 43 mycket bra skick