Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Air Max Plus blå sneakers - Nike Air Max Plus sneakers i olika blå nyanser med vita och mörkblå detaljer. Skorna har mesh- och syntetmaterial, synliga Air Max-bubblor i sulan och klassisk snörning. Snygg vågig design på ovandelen och vit innersula för extra komfort.
Nike Air Max Plus blå sneakers - Nike Air Max Plus sneakers med blått och vitt vågigt mönster, svarta detaljer och synlig Air Max-sula. Skorna har svart snörning, rund tå och en cool, sportig vibe. Ovandelen är i syntetmaterial och sulan är robust med tydliga luftbubblor.
Nike Air Max Plus blå sneakers - Säljer ett par Nike Air Max Plus sneakers i olika blå nyanser med vita detaljer och snörning. Skorna har den ikoniska vågiga designen, synlig Air Max-dämpning i sulan och en mix av syntet och mesh för en sportig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med en klassisk streetwear-look.
Nike Air Max Plus blå/vit sneakers - Nike Air Max Plus sneakers i blått, vitt och svart med ikoniska vågformade detaljer och synliga luftbubblor i sulan. Skorna har mesh-överdel, svarta och vita snören samt gult och rött TN-märke under sulan. Perfekta för dig som gillar streetwear och sportig stil.
Nike Air Max Plus blå mönstrade sneakers - Nike Air Max Plus sneakers med unikt blått och vitt mönster som påminner om vatten eller nät. Skorna har svarta detaljer, synlig Air Max-dämpning i sulan och svarta snören. Ovandelen är i syntetmaterial och mesh för en sportig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Nike Air Max Plus blå/grön sneakers - Nike Air Max Plus sneakers i blått och svart med gröna detaljer och synlig Air Max-sula. Skorna har vågformade linjer på ovandelen, svarta snören och gröna accenter på både sula och logga. Perfekta för dig som gillar en sportig och färgstark look.
Nike Air Max Plus blå sneakers - Säljer ett par Nike Air Max Plus sneakers i blått med svarta och vita detaljer. Skorna har den klassiska Tn-loggan bak, vågiga linjer på ovandelen och en chunky vit sula med synliga luftbubblor. Ovandelen är i syntetmaterial och mesh för en sportig vibe. Perfekta för dig som gillar streetwear. Det står att skorna är storlek 42 inuti skorna, men det är egentligen storlek 41. Passar även för 40,5
Nike Air Max Plus Tn blå/svarta sneakers - Nike Air Max Plus Tn sneakers i blå och svart med silverfärgade swoosh-loggor på sidorna. Skorna har en vågig design, synlig Air Max-dämpning i sulan och Tn Air-märke på hälen. Ovandelen är i syntetmaterial med snörning och platt sula.
Alawi😮‍💨

Nike Air Max Plus blå/vit sneakers

Storlek: EUR 40
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Blå
Skick: Bra skick

325 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike Air Max Plus sneakers i blått, vitt och svart med ikoniska vågmönster och Tn Air-detalj på hälen. Ovandel i mesh och syntet, synlig Air Max-dämpning och snörning. Perfekta för dig som gillar streetwear och sportig stil.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Louboutin skor blå - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med vita sulor och den ikoniska röda undersidan. Skorna har snörning och coola nitar på tån för en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Beigea inuikii vinterskor  - Inuikii skor i superfint skick! Säljer fler inuikii skor i andra färger🙌
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino Garavani svarta sneakers - Svarta Valentino Garavani Rockrunner sneakers med coolt kamouflagemönster, detaljer i mocka och skinn samt platt sula. Snygga nitar på hälen och klassisk snörning framtill.
Maison margiela gats ljusgröna - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!