Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike cortez - Nike cortez shark low säljs för 2700:- svåra att få tag på använda givetsvis men ändå en fet sko att äga
Nike cortez - Säljer ett par klassiska vita Nike sneakers med röda detaljer och snörning. Skorna har en retro stil med en röd Nike-logga på sidan och en blå rand på sulan. Perfekta för en avslappnad look.
Nike Cortez - Vintage nike cortez skor, svåra att få tag på nu, använda men i ok skick. Orkar man kan man fixa upp de osv
Nike Cortez - Stl 41, rött skinn, mkt bra skick
Vita Nike Cortez sneakers - Snygga vita Nike Cortez sneakers med klassisk design och svart swoosh. Skorna har en vit ovandel i syntetmaterial och en räfflad sula för bra grepp. HELT NYA, ALRIG ANVÄNDA.PRIS KAN DISKUTERAS!!
Nike Cortez - Ett par superfina sneakers som används ett fåtalgånger då de är lite för små i storleken. Dock otroligt skön studs i skon 🥰
hugo8284

Nike cortez skor

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Gråa
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt 1 gång

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino flycrew - Säljer dessa blåa flycrew som är i storlek 42. Passar dock 43 lätt. De är okej skick, säljer då jag redan har ett par. Köp bara om man vet skicket, tar inga returer.  Bilderna visar skicket. 13 nitar kvar tsm. Endast skor tillkommer. De är mest smutsiga bara så om man orkar tvätta dem så kan man få dem sjukt snygga