Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jordan 1 High obsidian - Väl använda jordan 1or, inte så bra skicka men går att använda ett bra tag till
JORDAN 1 "OBSIDIAN" HIGH - jordan 1 high i färgen obsidian. strl. 36. sparsamt använda  pris går att förhandlas🩷
Jordan 1 high obsidian - Helt nya Jordan 1 high obsidian. Dom är i storlek 42,5 och är som sagt i helt perfekt skick. Boxen är även den i mycket bra skick. Med skon ingår även ett extra par ljusblåa snören. Budgivning pågår och för frågor, skriv i DM👍🏼
Jordan 1 Obsidian  - Hej! Säljer mina Jordan 1 Obsidians i storlek 38 men passade mig som en 37 och samt nu då en 38. Endast få defekter. Man får med två par marinblåa skosnören och två par vita skosnören. Frakt ingår i priset, alltså är det 550kr inklusive frakt.
Air jordan 1 high obsidian  - Skorna är fint skick. Storlek 43 Nypris 6400kr
Oskar Persson

Jordan 1 High Obsidian

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Blå

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina äkta Jordan 1 Obsidians (nypris ~5000kr). De har blivit använda men är fortfarande i relativt gott skick. Nike originallåda och mörkblåa snören medföljer. Skorna är i storlek 41 (US 8).

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino flycrew - Säljer dessa blåa flycrew som är i storlek 42. Passar dock 43 lätt. De är okej skick, säljer då jag redan har ett par. Köp bara om man vet skicket, tar inga returer.  Bilderna visar skicket. 13 nitar kvar tsm. Endast skor tillkommer. De är mest smutsiga bara så om man orkar tvätta dem så kan man få dem sjukt snygga
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud Untitled sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska pyramidnitar. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och edgy vibe i din stil. Kommer med originalkartong och påse.