Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Dunks Panda - nike dunks panda finns tillgängliga helt nya
Nike Panda Dunks - Nike Panda Dunks i en svart/vit färgkombination, som ger dig både stil och komfort. Skorna är i riktigt bra skick, användna men sparsamt, och är en given favorit för den som vill ha något stilrent och funktionellt. Storlek 40.
Nike Dunk Panda - Hej! Säljer dessa Nike dunk panda i storlek 36, skorna är helt nya och aldrig använda
Nike panda dunks - Nike panda dunks ja fick i present förra månaden men inte haft tid och ha på mig dem. Helt nya. Kom med frågor och bud😁
Nike Dunk pandas - Säljer brorsan Pandas för dem blev för små och han vill inte ha dem. Han använda knappt dem alls och därför är i nära till ny skick. Pris inte 100% spikatt
Nike Panda Dunks - Hej, jag säljer nu mina nya Panda Dunks då dem inte passade i storleken. Dem är endast provade och är i ett bra skick. Nypris ca 1500
Nike dunk pandas  - Använda ca 3-5 gånger. Köpta studenten men har inte kommit till använding efter det. Köpta för 1600. Pris kan diskuteras.
Nike dunk panda
Nike dunk panda - 89 Nike dunk panda - 90 Nike dunk panda - 91

Nike dunk panda

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skor som är använda Max 2 gånger st 41

Ian Johansson
Ian Johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Nelly svarta boots - Säljer ett par svarta stövlar med snyggt rynkad design och spetsig tå. Stövlarna har en platt sula och är tillverkade i mocka för en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en cool och trendig look.
Maison margiela skor - Grågröna Maison margiela skor. Riktigt stilrena. Använd rätt så mycket. Skriv om ni har frågor
Blå mockasneakers från Louboutin - Snygga blå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design och ikoniska detaljer.
Svarta Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med högt skaft och plattformssula i gummi. Skorna har en cool design med paneler i mocka och skinn, samt kardborreband för stängning. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Maison Margiela - Säljer mina Maison Margiela nu till vintern då jag inte längre använder dem. Storlek 42,5 i herr. Skicket är bra, väl omhändertagna. Original låda och dustbags medföljer. Skriv vid funderingar, kom gärna med bud och byten!
INUIKII Curly rock vinterskor - Heeej!  Säljer mina fina bekväma INUIKIIS då jag nyss köpt nya. Storleken är 37.  Passar mig som hoppar mellan 36-37! Modellen är täckt med varmt fårskinn på ovandelen och insidan, med små nitar på sidorna, vilket gör dessa sååå coola och unika! Haft de i ca 1 år. Lite smutsiga, som lätt går att tvätta bort då de endast är lera/grus, men inga andra skavanker som jag lägger märke till! Nypris: 3999 på NK, mitt pris 2500!