Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Air Force 1 Mid  - Nike Air Force 1 Mid sneakers i helvitt skinn med klassisk snörning och kardborreband runt ankeln. Snygg, chunky siluett med perforerad tå och platt sula. Ikonisk Nike Swoosh på sidan och AIR-logga bak. Perfekt för dig som gillar streetstyle.
Air Force 1 Mid - Ett par vita Nike Air Force 1 Mid, de är använda men fortfarande i ett fint skick.
Nike Air Force 1 Mid - Använda AF1 mid skor som är i normalt skick förutom lite crease.
Nike air force 1 - Bra men använt skick. Storlek: 45,5.
Nike Air Force 1  - Säljer ett par klassiska Nike Air Force 1 sneakers i helvitt skinn med perforerad tå och platt sula. Modellen har snörning och den ikoniska swoosh-loggan på sidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med låg profil.
Nike Air Force 1 - Air force i använt skick. Finns vissa märken men vet inte om den går att få bort. Vissa defekter på sömmarna finns. Allt syns på bilderna. Nypris 1399kr. Pris kan diskuteras!
Air Force 1 mid ’07 - Väldigt fina af1 i ”mid”-modellen, som även har kardborreband. Väldigt sköna att gå i och funkar bra under alla årstider. Skorna är i använt skick och har inga stora defekter, lite mer creasade på högra skon.
Nike Air Force 1  - Klassiska Nike Air Force 1 som är i bra skick har använts några gånger. Det är storlek 37.5 men kommer passa de som har 37 och de har inga hål eller liknande
Natalia Erenska

Nike Air Force 1 Mid

Storlek: 38,5
Kategori: Skor
Märke: Nike

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina Air Force 1 Mid då de inte kommer till användning. Storlek 38,5 och i nyskick.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Isabel Marant Bekett - Säljer mina fina Bekett sneakers då dom tyvärr inte passar mina fötter. Storlek 38, endast använda utomhus fåtal gånger så är i mycket fint skick. Box och dustbag följer med. De är väldigt populära så först till kvarn☺️
Dior sneakers med monogram och snörning - Snygga Dior sneakers med beige och marinblått monogrammönster, vita sulor och snörning. Skorna har tydlig Dior J'ADIOR-logga på sulan och är tillverkade i canvas med detaljer i bomull. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Lanvin skor - Säljer nu dessa lanvin skor i okej skick | defekter? Gul sula, sliten mocka, små defekter på cap toen! | storlek 43 men är stora i storlek!! | vid köp medföljs box och dusbag | hör av dig vid frågor eller funderingar🙌  Kan bytas mot Philipe models i bra skick
Svarta Golden Goose sneakers med stjärna - Säljer ett par riktigt snygga Golden Goose sneakers i storlek 44-De är i bra skick-Box och dustbag ingår-Självklart äkta-Äktenhetsbevis finns-Det är bara att hör av sig vid eventuella frågor-Kan gå ner i pris vid snabb affär!✌️👑
Vinröda ballerinaskor med rosett - Snygga inför hösten💕
B30 dior  - Använd 1 gång helt nya annars inget fel på dom kommer med box och bland annat kvitto skriv för fler frågor
Maison margiela skor MED KVITTO! - Storlek 43 men passar 42 | Nypris ca 6000 | Kvitto finns | Med frågor eller funderingar tveka inte med att skriva!
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Snygga vita Valentino Garavani Rockstud sneakers med rosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med detaljer i ljusrosa och vita toner. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv streetstyle.