Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jordan 11 Low - Jordan 11 low concord bred i storlek 40.5, finns ingen box därav priset
Jordan 11 low - Jordan 11 low. Inget konstigt med skon, fint skick och perfekt för våren/sommaren💧😉
Jordan 11 Retro Low - Jordan 11 Retro Low Strlk 9/42.5. Lite använda, kommer med låda.
Jordans 11 - Säljer ett par originella Jordans 11. Helt oanvända, tyvärr är boxen slängd. Säljer de för fel storlek:/. Söker de för 1199. Mer bilder vid intresse, det går att byta mot skor. Det är bara o skriva, helst i storlek 42,5/43.
Jordan 11 Low Snake skin - Cond 8/10 Äkta!
Jordan 11 cmft low. Storlek 44 - Jordan 11 cmft low andvända. Ok skick. Skorna är köpta från nikes egen hem sida och den kommer med orginal lådan. Jag kan skicka om du står för frakten.
Jordan 11 Cherry - Aldrig använda, storlek 42,5. Köpta från Kicksnstuff. Äkta, skickas med skoboxen med.
Emil
Emil
Jordan 11 low
Jordan 11 low - 26 Jordan 11 low - 27 Jordan 11 low - 28

Jordan 11 low

Storlek: 45
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Vita

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jordan 11 legend blue, knappt använda. Har inget kvitto eller låda kvar men dem är köpta på restocks. Fixar bilder ifall ni vill legitchecka!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.
Blåa Lanvins - Skorna är i ett väldigt bra skick utan några större defekter. Skriv till mig om du vill ha fler bilder eller eventuella frågor 😊