Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lanvins - Säger mina snygga lanvins. Priset går att diskutera
Lanvins  - Säljer ett par schyssta Lanvins som användts under vintern och som inte längre passar. Inga defekter och ser näst intill nya ut. Kvitto, box och dustbag medföljer! Skriv vid funderingar!
Lanvins  - Säljer mina lanvins skor dem är i storlek 41-42. Dem är i bra skick inga stora skador. Det är grå och funkar till mycket. Har haft dem nu kanske i ett halv år men säljer dem för att köpa ett par andra skor. Bara hör av dig om du är intresserad
LANVIN - Säljer ett par lanvin i bra skick. De har en snygg och stilren design med snörning och en vit sula som ger en cool kontrast. Perfekta för vardagsbruk eller en avslappnad utekväll. Passar till det mesta i garderoben! Öppen för byten! Allt tillkommer utan snören…
Lanvin - Snygga grå sneakers från Lanvin i mocka med vit sula och unika lackade tår i svart. Skorna har snörning och en klassisk låg profil som passar till det mesta. Perfekt för dig som vill ha något stilrent men ändå sticker ut med detaljer. Bra skick inga defekter. Storlek 8 motsvarar 42 men passar 43
Lanvin - Snygga grå sneakers från Lanvin med coolt reptilmönster på sidorna och ovandelen. Skorna har vita tåpartier och snörning framtill. Perfekta för dig som gillar unika detaljer och vill sticka ut lite extra. Platt sula och rund tå för en klassisk look.
Lanvin  - Säljer ett par lanvins i färgen mörk grå i bra skick strl 43, all og följ med även kvitto då dom köpte på NK. Kan mötas upp eller skicka på posten, priset kan diskuteras, kan även ta emot byten
Lanvins - Tjaa! Jag säljer nu mina väldigt fräscha Lanvins då jag är sugen på att testa något nytt. Dem är grå/bruna med svart/grå captoe och snören, storlek 43 (UK9). Som sagt väldigt bra skick samt väl omhändertagna. Box, dustbag och KVITTO (från CareOfCarl) ingår givetvis. Byten mot Loubs, Flycrews eller Gucci Ace kan vara intressant, annars kan priset diskuteras! Tveka inte på att höra av er vid frågor eller om fler bilder. Allt gott! /Arvid 👊🏼
lanvin
lanvin  - 89 lanvin  - 90 lanvin  - 91

lanvin

Storlek: 43 1/2
Kategori: Skor
Märke: Lanvin
Färg: Gråa

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

tja.säljer ett par fetta lanvin skor bara för2000 priset kan diskuteras skick 7/6/10 för sulor är lite förstörd skorna ogj kommer inte med

sell.com
sell.com
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Låga klackskor - Använda en gång men de är tyvärr för stora för mig. 4,5 cm hög klack
Beige Inuikii boots med snörning - Säljer ett par beige boots från Inuikii med grov snörning och platt sula. Skorna är fodrade med mjukt material och har en ovandel i mocka och skinn. Perfekta för kalla dagar och har en chunky vibe som sticker ut. Använda fåtal gånger. Låda ingår
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med camouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och syntet, med coola detaljer och ikonisk design. Kommer med originalkartong och röd dustbag.
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster
Maison Margiela Gats (äkthetsbevis)  - Storlek 44✅. Köpta i maj 2025 så använda minimalt slitna✅. Allt og följer med ✅öppen för prisförslag✅ skriv för frågor!
Svarta lanvins  -  Detta är ett par svarta lanvins I storlek 42) jag lottar ut dessa inför jul och vinnaren kommer dras 25 december) allt du behöver göra är att gilla inlägget och följa detta konto. Flera giveaways kommer göras i framtiden så för att du inte ska missa så kan du följa.