Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa kittenheels - Snygga ballerinaskor i ljusrosa mocka med spetsig tå och smal rem runt hälen. Skorna har en elegant och feminin design som passar perfekt till både jeans och klänning. Platt sula för bekväm användning hela dagen. Mycket bra skick. Från Zara. Storlek 38
Kitten heels från Zara - Kitten heels från Zara, strl 39🌺🍒💗
Kitten heel - Svarta klackar från H&M med kitten heel klack. Perfekt för sommaren. Storlek 39. 3 cm klack.
Ljusrosa pumps med kitten heel från Tiamo - Söta ljusrosa pumps med kitten heel från Tiamo med rund tå och rosetter. Har lite tecken på användning i skorna men inget utanpå. Storlek 36.
Svarta kittenheels  - Svarta klackskor med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en låg klack och justerbart spänne vid ankeln. Använda en gång så i mycket bra skick
Kitten heels  - Super söta klackar som tyvärr var för små för mig, köpta secondhand ❤️‍🩹
Svarta kittenheels - Svarta klackskor med låg klack. Helt nya.
Rosa kittenheels
Rosa kittenheels  - 89 Rosa kittenheels  - 90 Rosa kittenheels  - 91

Rosa kittenheels

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par söta rosa kittenheels med en fin blommig detalj framtill. De har en elegant klack och justerbara remmar runt ankeln. Perfekta för sommarens fester eller en romantisk kväll ute. Använda men i bra skick!

Claraek
Claraek
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Boots - Säljer dessa skitsnygga skinn boots i strl 38🔥Mellan 7-9 cm i klackhöjd. Aldrig använda pga fick dubletter. Passar perfekt nu till jul eller nyår
Giv3away, Lanvin - Detta gör vi för att fira in julen. 🎄 Det ni behöver göra för att vara med att: Följa oss här på plick ✔️ Likea detta inlägg ✔️ REGLERNA KOMMER ATT DUBBELKOLLAS!
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.