Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boots - Säljer mina boots som är sååå fina som jag har använt cirka 2 gånger då dom tyvärr är lite för små för mig…
Cowboy boots - Unika cowboy boots med jättefina detaljer. Köpt på Beyond Retro. Storlek står ej men jag har vanligtvis 36 och de passar mig. Äkta läder!
Boots i skin - Endast använda 1-2 gånger alltså ny skick, köptes i spanien. Ordn pris 1800. Strl 39
Mocka/ skin boots - Dm för mer bilder, möts o Stockholm
Boots/klackar - Boots/klackar från Monki i storlek 41. Säljer pga att de är för små för mig. Använda några gånger.
Boots - Säljer mina as snygga och sköna cowboy boots. Går upp till vaderna. Kan gå på festivaler med dom utan att få ont i fötterna. Kan även byta mot ett par svarta! Nypris:800kr
Olivia Svensson

Skin boots

Storlek: 41
Kategori: Skor
Färg: Flerfärgade

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nya skin boots i storlek 41, men mer som storlek 40. Super snygga nu till hösten men kommer tyvärr inte till användning eftersom det är i fel storlek. De är endast provade. Går att lägga i sula om du har storlek 39/40 så passar de nog utan problem. Äkt

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Bruna sneakers med fuskpäls från Duffy - Mysiga bruna sneakers från Duffy med vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har breda kardborreband och en tjock vit sula. Utsidan är i mockaliknande material och de har en rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort.
Louboutin skor blå - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med vita sulor och den ikoniska röda undersidan. Skorna har snörning och coola nitar på tån för en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Valentino flycrew  - Marinblå flycrew i storlek 43 som även passar 44. Skorna kommer med dustbag. Saknas endast en nit och är helt utan deffekter.