Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Air Jordan 1 mid - Säljer ett par Jordan 1 mid för dom är för små. Fint skick förutom att det är lite förstört på högra skon där fram, syns på bild. Pris kan diskuteras, orginal pris 3000SEK💵. Lådan följer med.
Air Jordan 1 Mid - Jag säljer dom här för dom inte passar. Bra bruksskick. Storlek 43
Röda air jordans 1 mid - Storlek 41, säljer för dom är nu för små för mig, är i bra skick, inga repor och kommer clean.
Air Jordan 1 mid - Näst intill oanvända Air Jordan 1’s. Superbra skick.  Så snygga och passar till allt!  Skickas i originalbox. Storlek 36
Air Jordan 1 mid - Aj1 mid black/red 8/10 cond Strl 38,5 eu
Air Jordan 1 Mid ”Banned” - Fina och trendiga Jordan 1 Mids 🖤 de är i använt men väldigt gott skick, inte använda så många gånger. Det enda tecknet på användning är att de är lite creasade i fram.
Air Jordan 1 mid  - Air jordan 1 mid. (Äkta) äkthetsbevis finns kom privat för det. Dem är andvända på 3 tillfällen inte andvända alls. Säljer dem pågrund av jag fick ett år andra skor.  Priset kan sänkas vid snabb affär
Air jordan 1 mid - Bra skick priset kan diskuteras
Air jordan 1 mid 41
Air jordan 1 mid 41 - 89 Air jordan 1 mid 41 - 90 Air jordan 1 mid 41 - 91

Air jordan 1 mid 41

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Röda

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda ganska mycket och lite qreasade och har lite smuts på sig men inget som inte går att tvätta bort box och kvitto ingår

William
William
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige mockastövlar med spetsig tå - ANVÄNDA EN GÅNG. Säljer ett par snygga beige stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en slouchy passform och en dekorativ guldfärgad detalj upptill.
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Valentino Garavani sneakers i rosa och vitt - Snygga Valentino Garavani sneakers i storlek 36,5 men passar större! Nypris cirka 7000kr. Vårt pris: 1349kr. Ifall du har några frågor, är det bara att skriva till oss mvh Partille closet
Nelly svarta boots - Säljer ett par svarta stövlar med snyggt rynkad design och spetsig tå. Stövlarna har en platt sula och är tillverkade i mocka för en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en cool och trendig look.
Maison margiela skor - Grågröna Maison margiela skor. Riktigt stilrena. Använd rätt så mycket. Skriv om ni har frågor
INUIKII Curly rock vinterskor - Heeej!  Säljer mina fina bekväma INUIKIIS då jag nyss köpt nya. Storleken är 37.  Passar mig som hoppar mellan 36-37! Modellen är täckt med varmt fårskinn på ovandelen och insidan, med små nitar på sidorna, vilket gör dessa sååå coola och unika! Haft de i ca 1 år. Lite smutsiga, som lätt går att tvätta bort då de endast är lera/grus, men inga andra skavanker som jag lägger märke till! Nypris: 3999 på NK, mitt pris 2500!
Maison Margiela - Säljer mina Maison Margiela nu till vintern då jag inte längre använder dem. Storlek 42,5 i herr. Skicket är bra, väl omhändertagna. Original låda och dustbags medföljer. Skriv vid funderingar, kom gärna med bud och byten!