Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vans slip-on checkerboard sneakers - Klassiska Vans slip-on sneakers med svart och vit rutigt checkerboard-mönster. Skorna har en låg profil, platt sula och är tillverkade i bomullscanvas. Storlek 42 (US 9). Innermått 27cm. Använda vid två tillfällen.
Vita slip-on sneakers - Säljer ett par vita slip-on sneakers i syntetmaterial. De har en enkel och stilren design utan snörning, vilket gör dem lätta att ta på och av. Perfekta för en avslappnad stil.
Röda slip-on sneakers från Kappa - Säljer ett par snygga röda slip-on sneakers från Kappa. Skorna har en cool textur på ovansidan och en vit sula. Baktill finns Kappas ikoniska logga i vitt. Perfekta för en avslappnad stil och enkla att ta på och av. Använda men i bra skick!
Vans slip-on checkerboard sneakers - Klassiska Vans slip-on sneakers med svartvitt rutigt mönster. Skorna har låg profil, vit sula och är tillverkade i canvas. Perfekta för en avslappnad och cool streetstil.
Vita slip-on sneakers från Quiksilver - Vita slip-on sneakers från Quiksilver i textil med gummisula. Skorna har en klassisk, enkel design med rund tå och platt sula. Perfekta för en avslappnad och stilren look. Lätta att ta på och av tack vare slip-on-modellen.
Svartvita slip-on sneakers från Vans - Klassiska sneakers från Vans med ett ikoniskt rutigt mönster. Dem e såååå fina men tyvärr för små och är lite smutsiga men d kan man lätt ta bort
Svartvita slip-on sneakers från Zara - Snygga slip-on sneakers från Zara med ett svartvitt mönster, liknande ormskinn. Skorna har en vit sula. Storlek 38, normala i storleken. Mycket bra skick, endast lite smutsiga i sulan. 200kr eller bud.
Vita slip-on sneakers från 157 - Snygga och enkla vita slip-on sneakers från 157. Perfekta för en avslappnad stil med en bekväm passform. Skorna har en klassisk design med vit ovandel och bruna gummisulor. OBS! Oanvända
Gens de Lumiere

Mörkblåa slip-on sneakers från Zara Man

Storlek: 42
Kategori: Skor
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga mörkblåa slip-on sneakers från Zara Man med vit platt sula. Ovandelen är i sammetsliknande material och skorna har en enkel, stilren design utan snörning. Perfekta för en clean och avslappnad look.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta sneakers från Lanvin med lackad tå - Säljer ett par svarta Lanvin sneakers med snygg kontrast mellan mocka och lackad tå. Skorna har vita platta sulor, svarta snören och rund tå. Klassisk och stilren design som passar till det mesta. Kommer med originalkartong.
Adidas samba x wales bonner - Adidas Samba X Wales bonner sneakers i cremefärg och brunt. Grymt skick i storlek 42 2/3. Säljes pga för små.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i blått, vitt och svart med camouflagemönster. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Ovandelen är stickad med detaljer i mocka och skinn, vilket ger en cool och modern vibe. Perfekta för dig som gillar exklusiva sneakers med unik design.
Valentino Open Studs Pink Rosa 39 EU Helt Nya ;D😎 - Valentino Open i Rosa 39 med studs! Väldigt fräscha och coola skor med rosa verkligen wow 🎀☺️ skriv vid frågor eller funderingar jag svarar på vad som !! (om du har 38-39 EU storlek passar dem ;))
Isabel Marant Beige - Hejhejj💖, säljer nu mina isabel marants i jättebra skick, knappt använda. Dessa har stått i ett glasskåp i mitt rum nu ett tag och det är dags för dem att hitta ett nytt hem🥲 Äkthetsbevis finns bara att fråga efter och kan alltid diskutera priset vid snabb affär, undrar ni något mer är det bara att skriva❤️
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuikii skorna💗💗 strl 38 och helt oanvända då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗säljer för 1300 pga efterfrågan. Pris går att diskutera, skriv gärna till mig och buda. HÖGSTA BUD ÄR: 1100kr
Valentino Flycrew  - Mycket bra skick. Allt og fås med. Pris inte hugget i sten. Storlek 41 1/2