Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axel Arigato Skor - Säljer dessa sköna och snygga Axel Arigat skorna, då de blivit för små för mig. Perfekt inför sommaren, skick 7/10 och pris kan diskuteras
Axel Arigato skor - Chunky sneakers från Axel Arigato i storlek 37.
Axel arigato skor - Clean 90s finns äkthetsbevis o kartong. Har även nya snören o dom e lätta att göra rent
Axel arigato skor - Säljer ett par Axel arigato läder skor i använt skick. Skriv om du har frågor.
Axel Arigato skor - Hejsan! Säljer nu mina skor från Axel Arigato. Jag säljer dem för jag inte har användning för dem längre. Använda ca 3 gånger. Köpte på Axel Arigatos hemsida för 3250kr och mitt pris är 1199kr men kan diskuteras vid snabb affär.
Axel arigato skor  - Ett par jätte fina arigato skor kontakta för frågor❤️
Axel arigato skor - Säljer mina arigato sneakers. Använda men fortfarande i fint skick. Lite smutsiga men det går enkelt att tvätta rent. Storlek 39. Kan ta fler bilder om det önskas
Axel Arigato skor - Axel arigato skor i bra skick, använda fåtal gånger och är som nya! Storlek 36
Zainab Al-maliki

Axel Arigato skor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Axel Arigato
Färg: Vita

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt okej skick, storlek 37. Skorna behöver endast tvättas och fräschas till.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Louboutin skor blå - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med vita sulor och den ikoniska röda undersidan. Skorna har snörning och coola nitar på tån för en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Louboutins - Snygga grå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med matchande grå snörning och platt sula. Skorna har en stilren design med rund tå och diskreta detaljer, perfekt för dig som gillar exklusiva och minimalistiska sneakers.
Bruna sneakers med fuskpäls från Duffy - Mysiga bruna sneakers från Duffy med vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har breda kardborreband och en tjock vit sula. Utsidan är i mockaliknande material och de har en rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort.