Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Saint Laurent skor  - Säljer ett par Saint Laurent skor som är i storlek 41 men är lite stora i storleken! Bara skorna medföljer vid köp! Hör gärna av dig om du har frågor!
Saint Laurent - Snygga svarta sneakers från Saint Laurent med klassisk design.Perfekta för en trendig look. perfekta för sommaren. Skick 8/10. kontakta för frågor !
Saint Laurent skor - Saint Laurent skor köpte av trendsellers. Väldigt bra skick har endast en skada vid skorsnöret som knappt syns.
Saint Laurent skor  - Säljer ett par Saint Laurent skor med stjärnor! Storlek 41 men är lite stora i storleken! Sulan har släppt lite på vissa stället men inget som man tänker på när dom används! Hör gärna av dig om du har frågor!
 Saint Laurent - Vita sneakers från Saint Laurent med klassisk låg profil och snörning. Skorna har en beige sula och handskriven logga på sidan. Tillverkade i skinn. platt sula. Perfekta för en stilren och avslappnad look.
Saint Laurent - Säljer ett par unika Saint Laurent skor. Sick 7/10 finns några defekter. Pris= 1099 kr hör av er vid intresse!
Saint Laurent skor - Saint Laurent skor
Saint Laurent Low Court - Nypris 8000kr! Endast använda ett fåtal gånger! 41 fits 42
Saint Laurent
Saint Laurent - 0 Saint Laurent - 1 Saint Laurent - 2 Saint Laurent - 3 Saint Laurent - 4

Saint Laurent

Storlek: 42
Kategori: Skor
Skick: Bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sköna ysl skor i storle 42, bra skick. Dustbag ingår, hör av dig vid minsta fråga elr funderingar! //Victor

Victor ©️
Victor ©️
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Giv3away, Lanvin - Detta gör vi för att fira in julen. 🎄 Det ni behöver göra för att vara med att: Följa oss här på plick ✔️ Likea detta inlägg ✔️ REGLERNA KOMMER ATT DUBBELKOLLAS!
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och blått med coolt kamouflagemönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix med inslag av skinn och syntet. Kommer med originalkartong och röd dustbag.