Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Yeezy slides  - Riktigt sköna Yeezy slides. Storlek 43-44 fast passar även mindre fötter. Bra skick lite smutsiga men det går lätt att göra rent. Säljs för att jag inte använder dem så mycket.
Yeezy Slides - Adidas Yeezy Slide storlek 44 ✅. Helt oanvända. Säljer eftersom att de inte passade mig, pris kan diskuteras ‼️
Yeezy slides  - Säljer nu dessa svarta yezzy slides i storlek 44
Yeezy slides - Bokstavligen nya från paketet, storlek 42
Yeezy slides - Svarta yeezy slides. Helt nytt skick. Köpte för något år sen. Kvitto finns inte eller box eftersom det var så länge sedan de köptes. Köpta på adidas hemsida. 1999 nypris. Mitt pris går alltid att diskutera.
YEEZY SLIDES- mörkgrå - Svarta Adidas Yeezy Slides med minimalistisk design och präglad Adidas-logga på fotbädden. Slidesen har en chunky, räfflad sula som ger cool vibe och extra komfort. Tillverkade i syntetmaterial och passar perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look. 43 men passar mindre- 41,5-42 isch.
Burberry sandaler - Svarta sandaler från Burberry med bred rem i det ikoniska beige, svarta och röda rutmönstret. Snygg och stilren design med platt sula och rund tå. Tillverkade i Italien och perfekta för en trendig look. Låg pris för att det börjar bli vinter.
Burberry skor - Burberry sock sneakers i svart med vit och röd rutig design, tydlig logga på resåren och ovandelen. Skorna har chunky vit och svart sula med röda detaljer. Stickad ovandel i syntetmaterial ger en tight och sportig känsla.
Doriano
Doriano
Burberry Slides
Burberry Slides - 89 Burberry Slides - 90 Burberry Slides - 91

Burberry Slides

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Burberry
Färg: Svarta

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Burberry Slides, Size 43, sparsamt använd, inga skador, säljer för 700 men priset går såklart att diskutera🫶För mer info PM.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Loro Piana open walk  - Säljer ett par open walks i beige mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en enkel slip-on design utan snörning och en ljus yttersula som matchar den mjuka mockan. Perfekta för dig som gillar en clean och avslappnad look.
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta sneakers från Axel Arigato - Snygga svarta sneakers från Axel Arigato med stilren design och vit platt sula. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har diskret guldfärgad logga på sidan. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.
Folded shaft boot  - Säljer ett par stövlar i mocka liknande material, med spetsig tå från Nelly . 8cm klack. Dem är i storlek 38. De är endast använda en gång!