Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Madeleine Harrysson Omberg
Madeleine Harrysson Omberg
 - 89  - 90  - 91

Storlek: 40
Kategori: Skor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvända sneakers med platå från märket Superga. De är bronsfärgat glittriga och riktigt snygga till ett par brunbrända ben i sommar ☀️ 300 plus frakt!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
inuikiis - Säljer mina superfina beiga inukkis som har använts en vinter. De har inga defekter alls o har tagits väl hand om, ser ut o känns som nya💕
🚨 giv3away rockrunnners!🚨  - Sjukt fet tävling. Roxkrunners i fetaste färgen! För att delta: följ kontot. Likea annonsen. Följ Trend Store på tiktok. Avslutas om 1 vecka från o med nu! Stort lycka till alla🤩
Dior Oblique sneakers vinröd/vit - Snygga Dior Oblique sneakers i vinrött och vitt med ikoniskt mönster och tydlig Christian Dior-logga på plösen. Skorna har vit platt sula, rund tå och klassisk snörning. Ovandelen är i canvas med exklusiv känsla och detaljer i beige. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Dior B30 svarta sneakers med silverdetaljer - Säljer ett par Dior B30 sneakers i svart mesh och syntet med vita och silverfärgade detaljer. Skorna har tydliga CD-loggor på sidorna och hälen, samt vita snören och en chunky vit sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Ballerinaskor - Fina ballerinaskor med ett snyggt mönster. Passar 36 och 37
Mörkbruna sneakers från Duffy, strl 38 - Snygga mörkbruna mocka sneakers från Duffy med vit fluffig fuskpäls längs kanterna. Skorna är nya och kvitto finns🫶nypris 900kr
Inuikii - Använda men inte trasiga bara lite smutsiga.
Ballerina skor - Fina oanvända svarta ballerina skor