Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axel Arigato sneakers - Säljer ett par stilrena vita sneakers från Axel Arigato. Skorna är tillverkade i premium skinn med snygga detaljer som guldlogga på sidan och präglad text på sulan. Klassisk rund tå, snörning och chunky sula ger en modern vibe. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean stil. Skorna köptes i en pop up butik från Axel Arigato och är helt nya, aldrig använda. Be mig gärna om fler bilder. Nypris är 3750kr. Priset kan diskuteras.
sneakers från Axel Arigato - Snygga vita sneakers från Axel Arigato med blå detaljer och grå sula. Skorna har snörning och en stilren design med märkets logga på sidan. Perfekta för en casual look.
Svarta och vita sneakers från Axel Arigato - Säljer ett par sneakers från Axel Arigato i svart och vitt. En variant av Dice Lo modellen, nypris 2500, mitt pris 600. Har använts väl under 1,5 år så dom är i använt skick. Storlek 42 men sitter som 43
Axel Arigato sneakers - Snygga sneakers från Axel Arigato i vitt och marinblått med detaljer i ljusblått. Skorna har snörning, rund tå och en cool fågelbroderi på sidan. Tillverkade i skinn och mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Vita sneakers från Axel Arigato - Säljer ett par vita sneakers från Axel Arigato i bra skick. Priset är inte ristat i sten. Tveka inte på att höra av dig vi frågor eller funderingar
Vita sneakers från Axel Arigato - Snygga vita sneakers från Axel Arigato med svart fågelbroderi på sidan. Skorna har klassisk snörning och en stilren design som passar perfekt till vardags. De är tillverkade i skinn och har en bekväm passform.Skick 6/10. Har använt dem och de sjukt stilrena och unika. Säljer pga av nya skor. Hör av vid frågor eller pris diskussion
Axel Arigato Sneakers - Snygga vita sneakers från Axel Arigato med grå sidopanel och cool leopardmönstrad häl i pälsimitation. Skorna har snörning med neonfärgade detaljer och platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en unik touch. Inprincip helt nya, har  endast använt en gång utomhus, har inget kvitto.
Vita sneakers från Axel Arigato - Säljer ett par vita sneakers från Axel Arigato med snörning. Skorna har en stilren design med en diskret logga på sidan. Perfekta för en avslappnad stil.
Kevin Grosu

Svarta sneakers från Axel Arigato

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Axel Arigato
Färg: Vita

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par stilrena svarta sneakers från Axel Arigato. Skorna är i mocka med en vit sula som ger en snygg stil dessutom är dem använda bara 3-4 gånger anledningen till att jag säljer dem är för att dem är för små för mig pris kan diskuteras.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Valentino flycrew  - Riktigt snygga valentino flycrew i färgen vinröd. Mycket bra skick och dem är i storlek 43. Skriv för funderingar och pris går att diskutera!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Mörkblå sneakers från Saint Laurent - Snygga mörkblå sneakers från Saint Laurent i slät skinn med svarta snören och svart sula. Klassisk låg modell med rund tå och diskret logga i guld på plösen. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva skor med minimalistisk vibe.