Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta stövlar - Högklackade lägre stövlar från Bohoo. Lite fodrade inuti. Använda enstaka gånger. Storlek 36💕
Svarta stövlar - Säljer dessa svarta stövlar. Blockhälen är cirka 5 cm hög. Köpt ifrån Tamaris. Fler bilder kan skickas privat om man skulle vara intresserad av att köpa. Köparen står för frakten!
Svarta stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i mocka med klack och spetsig tå. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. De är knähöga och passar bra till både kjol och byxor.
Svarta knähöga stövlar - Sjukt snygga knähöga boots med krokodil-imiterad skinn! De är helt oanvända, kommer tyvärr inte i originalförpackningen, men är felfria och precis som ny. Klackarna är 10 cm höga och bootsen är i wide (för breda fötter).
Svarta stövlar - Svarta stövlar fint skick, endast använda fåtal gånger. Passar mig som har 38-39. Skriv för frågor🩷🩷 nypris 700kr
Svarta knähöga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i mocka med klack och dragkedja på sidan. Köpta för 899, använda en gång🎩🤩
Stövlar - Svarta stövlar med dragkedja och kraftig sula! Endast använda en gång. Frakt ingår ej!!
Svarta stövlar - Säljer mina ”Urban project stövlar” i storlek 39 (har själv 38 1/2 och de passar bra). Gott skick, använda ett fåtal gånger. Nypris 1800 kr, nu 800 kr. + porto. Priset är förhandlingsbart vid snabb affär.
Felicia Frisell
Felicia Frisell
Svarta Stövlar
Svarta Stövlar  - 26 Svarta Stövlar  - 27

Svarta Stövlar

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Boohoo
Färg: Svarta

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par svarta stövlar från boohoo säljer pågrund av att de aldrig kommer till användning. Har använts endast 1 gång🌸 köpta för 700 säljer för 300

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.
Blåa Lanvins - Skorna är i ett väldigt bra skick utan några större defekter. Skriv till mig om du vill ha fler bilder eller eventuella frågor 😊