Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta klackar med rosett  - Svarta klackar från Mango, så snygga!! Storlek 40 men sitter som en 39 🪩
Svarta stövletter med rosett och klack - Snygga svarta stövletter med spetsig tå och hög klack. Skorna har en dekorativ rosett på sidan och är tillverkade i mocka som ger en lyxig känsla. Dragkedja på insidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för dig som vill ha en elegant och trendig look.
klackar med rosett  - Säljer mina fina klackar då de är lite för stora för mig tyvärr🤍
Klackar med rosetter - Söta klackar i storlek 41, köpta av en annan tjej men kommer inte till användning tyvärr
Svarta pumps med rosett och klack - Stilrena svarta pumps med spetsig tå och hög klack. Skorna har en elegant glittrig rosett framtill och öppen häl med rem. Helt oanvända
Svarta pumps med rosett och klack - Köpte nyligen men aldrig använt för de e för höga för min smak tror de e 9cm  helt oanvända iaf
Svarta stövlar med rosett och klack - Snygga svarta stövlar i skinn med hög klack och rund tå. Stövlarna har en dekorativ rosett på sidan
Svarta klackar med rosett och spetsig tå - Säljer ett par svarta klackar med elegant spetsig tå och söt rosettdetalj framtill. Skorna har låg klack och öppen häl, vilket ger en stilren och trendig look. Tillverkade i blankt skinnmaterial som ger en lyxig känsla.
Svarta klackar med rosett o
Svarta klackar med rosett o - 0 Svarta klackar med rosett o - 1

Svarta klackar med rosett o

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta pumps med öppen tå och elegant rosett framtill. Skorna har en smal hög klack och är tillverkade i ett satinliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha en chic och stilren look med lite extra attityd.

Celineskoglund
Celineskoglund
(14)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant skor  - Köpte dom på Vinted och dom passar tyvärr inte mig och fick inte lämna dom från säljaren
Valentino Garavani Open Navy Blue - Snygga vita Valentino Garavani (Navy blue) sneakers i skinn med bred svart rem över mitten och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. Guldtext på plösen ger en lyxig touch. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. Shoeboxen och Valentino följs med.
Inuikii  - Säljer mina såå söta Inuikii skor. Håller en varm och är snygga på det😍😍nypris 339€
Lanvin (8) - Svarta Lanvin skor, storlek UK 8 vilket motsvarar 42-43. Låda och Dustbags medföljer såklart. Köpt på CareOfCarl. Skriv för bilder/frågor
Flycrews läder  - Snygga Valentino Garavani sneakers i marinblått och vitt skinn med svarta snören och coola nitar på sulan. Klassisk rund tå och platt sula, perfekt för dig som gillar exklusiva märken och stilren design. Made in Italy.
Jacob Cohën Dreamer skor - | Säljer ett par Jacob Cohën Dreamer sneakers i riktigt bra använt skick. | Storlek: 42 | Enbart skorna ingår. | Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Maison Margiela gats  - Sjukt feta! Helt nya nästan. Kvitto medföljs ej, allt annat og medföljs. Size 40 sitter som 41. Sjukt unika men endå stilrena!