Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygga löparskor från Asics - Säljer ett par färgglada löparskor från Asics med en mix av blå, rosa och neongröna nyanser. Skorna har snörning och en unik, mönstrad design som verkligen sticker ut. Perfekta för löpning och träning. Ena skon har en liten fläck på framsidan men den syns inte så mycket.
Blå löparskor från Asics - Säljer ett par blå löparskor från Asics med orange detaljer. Skorna har snörning och en bekväm passform, perfekt för träning. De är tillverkade i syntetmaterial och har en rund tå.
Blå löparskor från Asics - Snygga blå löparskor från Asics med gröna detaljer och snörning. Skorna har en ventilerande ovandel och en slitstark sula för bra grepp. Perfekta för löpning och träning.
Blå och orange Asics löparskor - Säljer ett par Asics löparskor i blått med orange detaljer och snörning. Skorna har en robust sula med bra grepp, perfekt för löpning och träning. Priset är ej hugget i sten!
Svarta löparskor från Asics - Säljer ett par svarta löparskor från Asics med vit sula och snörning. Skorna har en stilren design med Asics-loggan i vitt på sidan. Perfekta för löpning och träning.
Svarta Asics löparskor - Säljer ett par svarta Asics löparskor med snörning och gel-dämpning. Skorna har en slitstark sula och är perfekta för löpning och träning. Skorna har inte inlägg för den jag säker billigt.
Svarta och blåa Asics löparskor - Säljer ett par Asics löparskor i svart med blå detaljer. Skorna har snörning och en bekväm sula som ger bra stöd vid löpning. Perfekta för träning och löprundor. Använda men i bra skick.
Svarta och orangea löparskor från Asics - Säljer ett par svarta och orangea löparskor från Asics med Gore-Tex material för extra skydd mot väta. Skorna har en robust sula med bra grepp och snörning i matchande färger. Perfekta för utomhusträning i alla väder.
Elias Ergerus

Svarta löparskor från Asics

Storlek: 41,5
Kategori: Skor
Märke: Asics
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta löparskor från Asics med snygga orange detaljer. Hör av er vid intresse! Pris går att diskutera vid snabb affär!!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!