Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Nike löparskor - Säljer ett par svarta Nike löparskor med vit sula och snörning. Skorna har en stilren design med det klassiska Nike-märket i vitt på sidan. Perfekta för löpning och träning.
Svarta Nike löparskor med vit sula - Priset kan förhandlas. Svarta Nike sneakers med vit sula och klassisk vit swoosh på sidan. Ovandelen är i mesh för bra andningsförmåga och skorna har snörning. Perfekta för löpning eller träning, med sportig look och bekväm passform.
Svarta Nike sneakers med vit sula - Säljer ett par svarta Nike sneakers med vit sula och vit swoosh-logga på sidan. Skorna har snörning och en klassisk design som passar till många stilar.
Svarta Nike sneakers med vit sula - Säljer ett par svarta Nike sneakers med vit sula och vit Nike-logga på sidan. Skorna har snörning och en sportig design med tunna linjer längs sidorna. Perfekta för träning eller vardagsbruk.
Svarta Nike sneakers med vit sula - Säljer ett par snygga svarta Nike sneakers med vit sula och synlig luftkudde i hälen. Skorna har snörning och är i mycket bra skick. Perfekta för både vardag och träning!
Svarta Nike sneakers med vit sula - Säljer ett par svarta Nike sneakers med vit sula och stor vit swoosh på sidan. Skorna har snörning och är tillverkade i mesh och syntetmaterial för bra ventilation och komfort. Sulan är mönstrad för extra grepp och dämpning, perfekt för träning eller promenader.
Löparskor Nike - Löparskor från Nike i mycket bra skick. Storlek 36.5 men passar snarare 36
Svarta Nike sneakers med vit sula - Svarta Nike sneakers med vit sula och klassisk swoosh på sidan. Skorna har snörning och är tillverkade i mesh och syntetmaterial för bra ventilation. Rund tå och platt sula gör dem perfekta för en aktiv livsstil. Snygg och sportig design som passar till det mesta.
Closet Collective

Svarta Nike löparskor med vit sula

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta Nike löparskor med vit sula och vit swoosh på sidan. Skorna har snörning och mesh-överdel för bra andningsförmåga. Perfekta för träning eller vardagsbruk.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Louboutin skor blå - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med vita sulor och den ikoniska röda undersidan. Skorna har snörning och coola nitar på tån för en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Louboutins - Snygga grå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med matchande grå snörning och platt sula. Skorna har en stilren design med rund tå och diskreta detaljer, perfekt för dig som gillar exklusiva och minimalistiska sneakers.
Bruna sneakers med fuskpäls från Duffy - Mysiga bruna sneakers från Duffy med vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har breda kardborreband och en tjock vit sula. Utsidan är i mockaliknande material och de har en rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort.