Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta pumps med klack - Eleganta svarta pumps med låg klack och spetsig tå. Perfekta för en stilren look. Skorna har en klassisk design som passar till många olika tillfällen. Äkta skinn. Från märket Fransi Copenhagen. Nypris 625.
Svarta mocka pumps med klack - Snygga svarta pumps från Dune London i mjuk mocka med rund tå och öppen tå. Skorna har hög klack och smala remmar med spänne som ger en elegant look. Perfekta för dig som gillar stilrena och klassiska detaljer.
Svarta pumps med klack från Graceland - Snygga svarta pumps från Graceland med hög klack och plattform. Skorna har öppen tå, rundad form och T-rem med spänne runt ankeln. Tillverkade i blankt syntetmaterial som ger en stilren look. Perfekta för dig som gillar att sticka ut med elegans.
Svarta pumps med klack - Snygga svarta pumps från märket CODE i mycket bra skick. De har en öppen tå och korsade remmar framtill. Klacken är ca 7 cm!
Svarta pumps med spetsig tå och låg klack - Stilrena svarta pumps från Nelly  med spetsig tå och låg klack. Skorna har en smal rem med spänne runt hälen och är tillverkade i slätt syntetmaterial som ger en klassisk look. Perfekta för dig som gillar en elegant och tidlös stil. Helt nya med låda osv som tillkommer🥰🥰
Svarta pumps med klack - Säljer ett par eleganta svarta pumps från Gorgeous. De har en hög klack och en rundad tå, perfekt för festliga tillfällen. Skorna är i bra skick och har en stilren design som passar till många olika outfits.
Svarta pumps med klack - Säljer ett par klassiska svarta pumps med spetsig tå och hög klack. Skorna är i ett matt material som liknar mocka och har en elegant och tidlös design. Perfekta för dig som vill ha ett stilrent tillskott till garderoben.ena klacken saknar plugg gummi eller klacka om dem
Svarta pumps med klack  - Snygga svarta pumps med hög klack i spegel form. Skorna har rund tå och är klädda i mockaliknande material. Perfekta för dig som vill ha både höjd och stabilitet i din look.
Svarta pumps med klack
Svarta pumps med klack - 89 Svarta pumps med klack - 90 Svarta pumps med klack - 91

Svarta pumps med klack

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nelly
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta pumps med spetsig tå och elegant klack. Perfekta för en stilren look.

Lina
Lina
(55)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Nelly svarta boots - Säljer ett par svarta stövlar med snyggt rynkad design och spetsig tå. Stövlarna har en platt sula och är tillverkade i mocka för en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en cool och trendig look.
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Svarta Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med högt skaft och plattformssula i gummi. Skorna har en cool design med paneler i mocka och skinn, samt kardborreband för stängning. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Philippe Model blå  - Snygga Philippe Model skor som är i använt skick annars super sköna skor!
Maison margiela skor - Grågröna Maison margiela skor. Riktigt stilrena. Använd rätt så mycket. Skriv om ni har frågor
Valentino Flycrew skor - Hej, säljer nu mina Valentino Flycrew skor. Mycket bra skick. Storlek 43,5. Garanterad äkthet. Vid köp medföljer extra nitar (ej orginal). Riktigt snygga och unik färg. Sitter någon enstaka utbytes nit på för tillfället. Hör gärna av dig vid eventuella frågor. /SR
Blå mockasneakers från Louboutin - Snygga blå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design och ikoniska detaljer.