Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta pumps med rosett från Zara - Snygga svarta pumps från Zara med spetsig tå och låg klack. Skorna har en elegant rosettdetalj framtill och en öppen häl med smal rem. Materialet är matt och känns lyxigt, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga skor.
Svarta pumps med rosett från Zara - Stilrena svarta pumps från Zara med spetsig tå och hög klack. Skorna har en elegant rosett framtill och smal rem runt hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut med en klassisk men trendig look.
Svarta pumps med rosett från Zara - Snygga svarta pumps från Zara i super skick med spetsig tå och låg klack. Skorna har en glansig finish och är dekorerade med en stor svart rosett i sammet framtill.
SÖKER!!! Svarta pumps med rosett från Zara  - SÖKER!! Storlek 37
Svarta pumps från Zara - Eleganta svarta pumps från Zara med spetsig tå och hög klack. Skorna har en stilren design med texturerat material som ger en lyxig känsla. Perfekta för en kväll ute eller en formell tillställning. Stor i stl.
Svarta pumps från Zara - Eleganta svarta pumps från Zara med spetsig tå och hög klack. Skorna har en glansig finish som ger en stilren look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Svarta spetsklädda pumps med rosett - Eleganta pumps med svart spets och blommigt mönster. Skorna har en söt rosett framtill och smal klack. Perfekta för dig som vill sticka ut med en klassisk men unik look.
Svarta pumps med spetsig tå från Zara - Snygga svarta pumps från Zara med spetsig tå och öppen häl. Skorna har en låg klack och stilren design med smala remmar. Perfekta för dig som gillar en trendig look. Har liten repa på ovansidan men inget man tänker på och går lätt att fixa🫶🏼
Svarta pumps med rosett från Zara
Svarta pumps med rosett från Zara - 0 Svarta pumps med rosett från Zara - 1

Svarta pumps med rosett från Zara

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Zara
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilrena svarta pumps från Zara med spetsig tå och elegant rosettdetalj framtill. Skorna har öppen häl med smal rem och är tillverkade i glansigt syntetmaterial. Endast använda en gång

Stina
Stina
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii skor - Säljer dessa populära skorna från inuikii som är helt nya och aldrig använda.
Maison margiela gats grön - Ett par superfeta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Grå Dior B30 sneakers - Säljer ett par grå Dior B30 sneakers med reflekterande detaljer och tydlig Dior-logga på sidan. Skorna har mesh och skinnpaneler, snörning och en chunky vit sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och sportig vibe i din outfit. Priset kan diskuteras.
Valentino Garavani sneakers i rosa och vitt - Snygga Valentino Garavani sneakers i storlek 36,5 men passar större! Nypris cirka 7000kr. Vårt pris: 1349kr. Ifall du har några frågor, är det bara att skriva till oss mvh Partille closet
Valentino Rockrunner sneakers blå camouflage - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers i mörkblått och beige med snyggt camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula och detaljer i mocka och mesh. Ikoniska nitar på hälen och rund tå ger en cool vibe. Perfekta för dig som gillar streetstyle och designer.
Isabel marant skor wedge sneakers  - Så snygga! De är använda en gång. Klacken är cirka 5 cm. Rätt i storleken. Tveka inte att skicka frågor!💕