Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Valentino Garavani sneakers - Säljer ett par helsvarta Valentino Garavani sneakers i skinn med klassisk låg siluett och snörning. Skorna har en chunky sula och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekta för dig som gillar lyxiga och stilrena sneakers.
Valentino Garavani svarta sneakers - Svarta sneakers från Valentino Garavani i skinn med vita sulor dekorerade med ikoniska nitar. Snygg minimalistisk design utan synlig snörning och diskreta detaljer. Perfekta för dig som gillar lyxiga och stilrena skor med edge.
Valentino Garavani svartvita sneakers - Säljer mina valentino flycrews för att dom är för små för mig,köpte dom i våras och har använt dom typ 10 gånger,på vänster sulan är de ett bränn märke vill gärna bli av me dom så fort som möjligt, storlek en stor 38 men innermått 24,5cm
Valentino Garavani sneakers svart/vit - Snygga svarta sneakers från Valentino Garavani med stor vit VLTN-logga på sidan och vit häl. Klassisk rund tå, svarta skosnören och platt sula. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och stilren look.
Valentino Garavani glittriga sneakers - LIMITED EDDITION VALENTINOS du får med extra skosnören, änthetsbevis, valentino lådan o kvitto
Valentino Garavani Flycrew svartvita sneakers - Ett par Valentino Flycrew sneakers i storlek 37,5  i fint skick, en nit saknas. Säljs tyvärr ej längre. Dustbag och kartong finns kvar, men inget kvitto. Nypris: på Farfetch kostade de 7800 kr.
Valentino Garavani sneakers i camouflage - Snygga Valentino Garavani sneakers med ett coolt camouflagemönster i grå och svarta toner. Skorna har snörning och en robust sula med mönstrad undersida. Perfekta för att ge din stil en edgy touch.
Valentino Garavani sneakers svart/vit mocka - Svarta och vita sneakers från Valentino Garavani med klassisk låg siluett. Ovandel i mocka och skinn, svarta snören och vita detaljer. Snygga nitar längs hälen ger en edgy touch. Perfekta för dig som gillar streetstyle med lyxig känsla.
Vilgot
Vilgot
Svarta sneakers från Valentino Garavani
Svarta sneakers från Valentino Garavani - 0 Svarta sneakers från Valentino Garavani - 1 Svarta sneakers från Valentino Garavani - 2

Svarta sneakers från Valentino Garavani

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Valentino
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Valentino Garavani med klassisk design. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i en mix av mocka, skinn och textil. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med streetkänsla. Storlek är 37-38. Hör av er vid minsta fråga!🤩

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior wall n dior - Äkta, pris kan diskuteras. Snygga Dior Oblique sneakers med blått och beige mönster, klassisk snörning och rund tå. Skorna har en platt sula med stjärndetalj undertill och tydlig Dior-logga på både sula och plös. Tillverkade i canvas med exklusiv känsla och broderade detaljer.
Inuiiki sneakers - Shearling low velcro sneakers i svart. I fint skick använda en gång. Storlek:39
Svarta sneakers från Inuikii med teddy - Säljer mina populärara svarta sneakers från Inuikii med fluffiga vita teddy-detaljer och breda kardborreband. Skorna har rund tå, platt vit sula och är fodrade med mjukt teddy-material. Perfekt nu till vintern💕❄️ skorna är inte använda och leveranskartongen finns med och skickas i den💕
Mörkblå Lanvin  - Tjena, jag säljer nu dessa sjukt snygga mörkblå lanvin skor i storlek Uk6. De är sparsamt använda, och det finns vissa tecken på användning. Man får med boxen och helt nya skosnören. Priset kan även diskuteras! Hör av dig ifall du har frågor eller funderingar!🤩
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 40, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Blå mockasneakers från Lanvin - Snygga sneakers från Lanvin i mörkblå mocka med svart lackad rund tå och svarta snören. Skorna har vit platt sula och metallfärgade öljetter. Perfekt för dig som gillar exklusiv och unik stil med coola materialmixar.
 Beige Isabel Marant - Säljer ett par skor från Isabel Marant i beige mocka och vitt skinn. Skorna har flera kardborreband, rund tå och platt sula med klack vid hälen. Perfekt för dig som gillar statement-sneakers. Jag vet inte om det är riktiga eller kopior för hon jag köpte de av sa aldrig det, men dom är fortfarande jätteskön och fina.
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Valentino garavani skor