Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Snygga svarta boots från Tommy Hilfiger med stickad ovandel och robust gummisula. Skorna har rund tå, dragflik baktill med Hilfiger-logga och diskret flagga på hälen. Perfekta för dig som gillar en clean och modern look.
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Säljer ett par svarta boots från Tommy Hilfiger i skinn med grov platt sula och snörning. De har guldfärgade detaljer, spänne med logotyp på sidan och rund tå. Nyskick
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Snygga svarta boots i glansigt syntetmaterial från Tommy Hilfiger. De har bruna detaljer vid ankeln och ett guldfärgat spänne på sidan. Perfekta för regniga dagar och ger en stilren look till din outfit.
Svarta chelsea boots Tommy Hilfiger - Snygga svarta chelsea boots i glansigt syntetmaterial från Tommy Hilfiger. Resårpartiet har klassiska ränder i rött, vitt och blått samt en liten metallogo på sidan. Perfekta för en stilren och sportig look.
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Snygga svarta boots i skinn från Tommy Hilfiger med dekorativt bälte och metallspänne. Perfekta för en stilren look. De har bara legat i garderoben och är i storlek 40...Jag säljer dem för 1000 kr
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Snygga svarta boots från Tommy Hilfiger med grov sula och snörning framtill. Tillverkade i skinn med rund tå och coolt Tommy Jeans-märke på sidan. Perfekta för dig som vill ha en edgy och urban look.
Svarta boots från Tommy Hilfiger - Snygga svarta boots i skinn från Tommy Hilfiger med guldfärgad TH-detalj på sidan. Modellen har spetsig tå, låg klack och dragkedja på insidan. Perfekta för dig som vill ha en stilren och klassisk look med en touch av lyx.
Tommy hilfiger boots - Boots från Tommy Hilfiger. Så snygga på! Använd 3-4 gånger. Givetvis äkta.
Daniella Ulusoy
Daniella Ulusoy
Svarta boots från Tommy Hilfiger
Svarta boots från Tommy Hilfiger - 89 Svarta boots från Tommy Hilfiger - 90 Svarta boots från Tommy Hilfiger - 91 Svarta boots från Tommy Hilfiger - 92

Svarta boots från Tommy Hilfiger

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta boots i skinn från Tommy Hilfiger. De har snörning och dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för höst och vinter med en robust sula som ger bra grepp. Klassisk design med märkets logga på sidan och detaljer i rött, vitt och blått.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
🚨 GIV3AWAY LANVINS!!! 🚨  - Sjuk chans att vinna lanvins helt gratis! Du behöver följa kontot för att delta, samt följa Trend Store på tiktok och tipsa 3 vänner! Avslutas 1 december! Stort lycka till🤩(Om du köper något av oss får du 2 x chans!)
Beige Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par beige höga sneakers från Isabel Marant med plattformssula och rund tå. Skorna har flera kardborreband och är tillverkade i mjuk mocka med detaljer i skinn. Snygg chunky siluett som ger extra edge till din outfit.
Beige INUIKII boots med snörning - Säljer ett par snygga beige boots från INUIKII med grov snörning och platt brun sula. Utsidan är i mocka och skinn, insidan är fodrad med mjuk päls för extra värme. Perfekta för kalla dagar och har en unik design med rund tå.
Vita Christian Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med coola vita nitar över tån. Skorna har rund tå, snörning och klassisk låg siluett. Insidan är beige och de har en lyxig känsla med unika detaljer som sticker ut.
Svarta mockasneakers Isabel Marant - Svarta sneakers från Isabel Marant i modellen Bobby. Tveka inte att skriva om du har några frågor!💞
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin helt fräscha och oanvända.
Mörkbruna sneakers från Duffy, strl 38 - Snygga mörkbruna mocka sneakers från Duffy med vit fluffig fuskpäls längs kanterna. Skorna är nya och kvitto finns🫶nypris 900kr
Svarta Saint Laurent skor.  - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt sula. Använda 1 gång för de va för små. Tveka inte om du har frågor eller vill ha fler bilder☺️Byten kan va intressanta.