Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vagabond ballerinaskor - Svarta ballerina skor från Vagabond I princip i nyskick då de endast är använda 2 gånger Köptes för 1000 kronor
Svarta ballerinaskor från Vagabond - Stilrena svarta ballerinaskor från Vagabond i mjukt skinn. Modellen har en fyrkantig tå och låg platt sula.
Svarta ballerinaskor från Vagabond - ⚠️pris kan diskuteras vid snabb affär⚠️Säljer ett par klassiska svarta ballerinaskor från Vagabond med rosett framtill. Skorna har rund tå och är tillverkade i mocka med innersula i brunt läder. Säljer för de är precis försmå, de är storlek 37 men brukar ha 38,5/39 så det är lite stora i storleken så tror de passar folk som brukar ha 38. Använda en gång på begravning. De är impregnerade sen innan. Orginalpris 1000kr
Svarta ballerinaskor Vagabond - Svarta supersöta ballerinaskor från Vagabond! Finns inte längre! Rund tå , i äkta skinn.
Svarta ballerinaskor från Vagabond - Klassiska svarta ballerinaskor från Vagabond i skinn med elastiskt band över foten. Snygg, minimalistisk design med rund tå och platt sula. Perfekta för en stilren look och funkar till många outfits.
Svarta ballerinaskor från Vagabond - Stilrena svarta ballerinaskor från Vagabond i skinn med fyrkantig tå och låg profil. Skorna har en minimalistisk design med diskret dragflik bak och passar perfekt till både jeans och klänning. Klassisk look med modern twist.
Vagabond ballerina skor  - Svart ballerina med rosetter på
Svarta ballerinaskor med lackad tå från Vagabond - Stilrena svarta ballerinaskor från Vagabond med lackad spetsig tå och dekorativt spänne i silver. Skorna har låg platt sula och är tillverkade i en kombination av skinn och lackmaterial. Perfekta för en klassisk och elegant look.
hanna

vagabond ballerinaskor

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Vagabond

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

joline ballerinaskor från vagabond. storlek 36. använd med sulor två gånger där av märken i skon men annars inga anmärkningar

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Vinröda ballerinaskor  - Snygga vinröda ballerinaskor från Cider med lackad finish. Skorna har en söt rosettdetalj framtill och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en trendig och chic look med en touch av retro. Skorna är för stora för mig men helt nyinköpta och därmed oanvända. Nypris 361:-
🚨 Lanvins giv3away 🚨  - 🚨 🚨 Sjuuk tävl1ng! Finns i uk7 och uk8!!  3 steg! 1: följ kontot. 2. Likea. 3. Föj .trendstoree på tiktok! Psst: köper du något hos oss så får du 2x större chans till vinst i tävlingen! Stort lycka till 🤞
Maison margiela gats navy - Superfeta maison gats i storlekarna 41, 42, 43, 44, och 45  box och dustbags fås med, skickar samma dag!