Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vagabond skor  - Snygga marinblå sneakers i mocka med en kontrasterande brun sula. Skorna har klassisk snörning och en stilren design som passar till många tillfällen. Storlek 45. Tyget har släppt inne i hälen, så kan skava lite. Därav priset. Annars är skorna i fint skick, och har många användningar kvar.
Vagabond skor  - Ett par schyssta vagabond skor i storlek 43. Ganska slitna och används som syns på bild men funkar fortfarande bra att använda.
Marinblåa slip-on skor från Vagabond - Snygga svarta slip-on skor från Vagabond i mocka med vit sula. Perfekta för en stilren och bekväm look. Skorna har en enkel design utan snörning, vilket gör dem lätta att ta på och av.
Vagabond skor - Säljer ett par Vagabond skor som bara har använts en gång så skicket är 9,5/10 ny pris: 1250kr mit pris: 300kr
Vagabond skor - Snygga mörkblå sneakers från Vagabond i mjuk mocka med vit sula. Skorna har klassisk snörning och en stilren design som passar perfekt till vardags. Skorna är i dam modellen men funkar till alla, de är knappt använda.
Marinblåa Vagabond skor i storlek 38 - Marinblåa vagabond skor i storlek 38. Mockan är lite sliten men annars är dom i gott skick förutom att ena skona skosnören har lite rött färgstänk men igen som man lägger märke till.Och som lätt går att byta ut
Vagabond skor - Snygga svarta sneakers i mocka med snörning. Skorna har en vit sula och en klassisk design som passar till många tillfällen. Perfekta för en avslappnad stil. Pris kan diskuteras
Vagabond skor - Säljer mina vagabonds då de inte kommer till användning. Har endast användas ett fåtal gånger. Nypris ca 1400kr
Sam

Marinblå vagabond skor

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: Vagabond

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå vagabond sneakers i väldigt bra skick, storlek 44

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Isabel Marant Bekett - Säljer mina fina Bekett sneakers då dom tyvärr inte passar mina fötter. Storlek 38, endast använda utomhus fåtal gånger så är i mycket fint skick. Box och dustbag följer med. De är väldigt populära så först till kvarn☺️
Dior sneakers med monogram och snörning - Snygga Dior sneakers med beige och marinblått monogrammönster, vita sulor och snörning. Skorna har tydlig Dior J'ADIOR-logga på sulan och är tillverkade i canvas med detaljer i bomull. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Lanvin skor - Säljer nu dessa lanvin skor i okej skick | defekter? Gul sula, sliten mocka, små defekter på cap toen! | storlek 43 men är stora i storlek!! | vid köp medföljs box och dusbag | hör av dig vid frågor eller funderingar🙌  Kan bytas mot Philipe models i bra skick
Svarta Golden Goose sneakers med stjärna - Säljer ett par riktigt snygga Golden Goose sneakers i storlek 44-De är i bra skick-Box och dustbag ingår-Självklart äkta-Äktenhetsbevis finns-Det är bara att hör av sig vid eventuella frågor-Kan gå ner i pris vid snabb affär!✌️👑
Vinröda ballerinaskor med rosett - Snygga inför hösten💕
B30 dior  - Använd 1 gång helt nya annars inget fel på dom kommer med box och bland annat kvitto skriv för fler frågor
Isabel Marant svarta wedge sneakers - Säljer mina svarta isabel marant skor i mocka och skin som jag bärt 3 gånger, jättefina skor men passar verkligen inte min stil. Kommer med originalkartong.
Maison margiela skor MED KVITTO! - Storlek 43 men passar 42 | Nypris ca 6000 | Kvitto finns | Med frågor eller funderingar tveka inte med att skriva!