Khaled
Khaled
Adidas Campus 00s
Adidas Campus 00s - 89 Adidas Campus 00s - 90 Adidas Campus 00s - 91

Adidas Campus 00s

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Svarta

1199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, Säljer ännu ett par Adidas Campu 00 i storlek 42, helt nya utan nån minsta defekten. Allt på bilderna medföljs. Hör gärna av dig vid intresse eller funderingar!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior walk n dior - Snygga Dior skor som jag tagit hand om väl, pris kan diskuteras. Säljer dom eftersom att jag tröttnat på dom och vill ha något nytt, skriv gärna för mer info💕
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Loro Piana open walk  - Säljer ett par open walks i beige mocka med rund tå och platt sula. Skorna har en enkel slip-on design utan snörning och en ljus yttersula som matchar den mjuka mockan. Perfekta för dig som gillar en clean och avslappnad look.
Louis vuitton skor  - Hej, säljer mina exremt sällsynta Louis Vuitton luxembourg sneakers, i size 44 (9). Dem är i väldigt bra skick, förutom en repa fram på tån som knappt syns. Säljs för =2790kr. Har kvitto - öppen för bud
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Mou mou skor - Säljer dessa super snygga mou mou skor perfekt nu till vintern!! Dem är i storlek 38 och använda sparsamt säljer för endast 1400kr🩷🩷
Inuikki skor - Svarta äkta inuikki skor, sparsamt använda, köpta förra vintern, boxen medföljer
Folded shaft boot  - Säljer ett par stövlar i mocka liknande material, med spetsig tå från Nelly . 8cm klack. Dem är i storlek 38. De är endast använda en gång!