Rivendita Fashion
Rivendita Fashion
Valentino Rockrunner svarta sneakers
Valentino Rockrunner svarta sneakers - 0 Valentino Rockrunner svarta sneakers - 1

Valentino Rockrunner svarta sneakers

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Valentino
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

2699 SEK

Beskrivning

Svarta Valentino Rockrunner sneakers med nitar på hälen och snygga camouflagedetaljer. Skorna har en mix av skinn och mocka, platt sula och snörning. Helt nytt skick i storlek 43 för endast 2699kr. De kommer också med originalboxen.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige höga sneakers med kardborre - Snygga höga sneakers i beige mocka med vita detaljer och bruna gummisulor. Skorna har flera breda kardborreband över foten och perforerad tå för extra stil. Den höga siluetten ger en cool vibe och passar perfekt till streetwear. Perfekt för dig som gillar chunky sneakers.
Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers - Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers.  Storlek 37
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart detalj på sidan och klassisk logga på plösen. Skorna har snörning, platt sula med mönstrad undersida och är tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Brunello Cucinelli Sneakers  - Perfekta skorna nu för vintertider, nypris på 10.899kr på CareOfCarl. Sparsamt använda! Hör av er vid frågor & funderingar🤝
Valentino Rockrunner  - – Condition: 8/10  – What is included: Box and dustbag  – Retail price: 700 euro
Christian Louboutin svarta sneakers med nitar - Grå sneakers från Christian Louboutin med ikoniska röda sulor och grå nitar på tån. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med platt sula. Snygg och edgy design som sticker ut med sina detaljer och exklusiva känsla. Några spikar fattas men går att hitta på nätet. Pris kan diskuteras. Tveka inte att fråga…
Valentino Garavani svarta sneakers - Tjena! Säljer nu mina valentino Flycrews i färgen svart och storlek 40-41 till ett schysst pris! Skorna är i sin helhet 9/10 i skick och alla nitar finns kvar. Finns inga defekter på skorna. På undersulan är det minimalt slitet vid hälen men ingenting som syns eller påverkas. Äkthetscertifikat finns!! (Allt som syns i bilden ingår). Hör av er vid intresse eller fler frågor! Ha det bäst sålänge!!
Valentino Flycrew - Storlek: 42 EU | Färg: Ljusblå | Skick: Mycket bra (4 spikar har lossnat & några är slitna samt lite av sulan) | Material: Mocka | Tillbehör: Box, sko snörren & lapp | Pris: 3599kr | Dm för frågor.